Вихованці недільної школи виступили на святковому вечорі присвяченому святителю Миколаю архієпископу Мір Лікійському чудотворцю!

22.12.2013

Коли в житті момент важкий, стискає серце жаль,
Тоді в молитві у святій рятує Миколай.
Хай Бога молить Він за вас, а, особливо, в важкий час
Допомагає ввійти в рай, наш Чудотворець-Миколай!

За згодою директора Городківської школи – Маковецької Тамари Михайлівни та педагогічного колективу відбувся виступ учнів недільної школи, присвячений святителю Миколаю Мирлікійському Чудотворцю. На святі були присутні директор, вчителі та учні школи, а також ієрей Димитрій Ільчук – настоятель Свято-Покровського храму с. Городківка Андрушівського округу.

З вітальним словом до присутніх звернувся ієр. Димитрій, після чого учасники свята розкрили історію святого Миколая у своєму виступі, що підготувала дружина настоятеля матушка Лілія Ільчук. Відбулася цікава сценка «Про бідняка і трьох дочок, яких врятував святитель». Також діти прославляли святого Миколая повчальними віршами та піснями. По закінченні виступу, матушка Лілія провела з глядачами інтерв’ю на тему «Житіє св. Миколая Чудотворця». Діти показали гарні знання і відповіли на всі запитання, за що отримали призи.

Після всього учні з класними керівниками та настоятелем парафії провели бесіди за круглими столами з чаєм та солодощами. Всі присутні дякували за свято, яке вдалося на славу і розійшлися в піднесеному настрої по домівках.

Не минув сьогодні ієрей Димитрій і місцевого дитячого садочка. Привітав діток, розповів історію свята і вручив кожній дитинці православну книжечку і солодощі, а на садочок подарував «Православний буквар» для читання.

Прес-служба Андрушівського благочиння.