Виховна година-реквієм у медичному коледжі

23.05.2018

20 травня 2018 року в Україні – День пам'яті жертв політичних репресій та 81-ші роковини Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938рр. Це – День пам’яті і скорботи про тих, хто загинув або постраждав в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму.

21 травня у Новоград-Волинському медичному коледжі відбулася відкрита виховна година-реквієм до Дня пам’яті жертв політичних репресій 1937 -1938 рр.«За ними був лише один гріх – вони любили Україну...». Гостями заходу був настоятель храму Святих Царських мучеників і страстотерпців протоієрей Петро Зінчук та вихованці Недільної школи, що діє при храмі. Священик розповів присутнім про важливість жертовної любові до Батьківщини, а учні Недільної школи Терещук Іван, Ольшевська Ліна та Ліза виконали пісню, присвячену всім загиблим за Україну.

Сьогодні ми схиляємо голови, віддаючи шану тим, хто загинув чи постраждав від тоталітарного режиму за свою свободу, національність, віру, громадянську позицію. Ми згадуємо, щоб знати, пам'ятаємо, щоб не повторити страшну трагедію, яку довелось пережити нашому багатостраждальному українському народові на шляху до незалежності, адже ми усвідомлюємо, якою важкою ціною нам далася свобода, право жити у демократичній та європейській країні.

Прес-служба храму Святих Царських мучеників і страстотерпців.