Візит до старшокласників.

05.12.2012

4 грудня, в день Введення в Храм Пресвятої Богородиці, настоятель Свято-Різдва Богородичного храму с.Піщів Новоград-Волинського Преображенського округу ієрей Сергій Матвійчук зустрівся з старшокласниками місцевої школи. На зустрічі також були присутні директор школи Горлата Л.С. та педагоги.

Священик розповів про апокаліптични страхи, які навіюються останнім часом в ЗМІ, що породжують страх не по Богові та навів передумови другого пришестя Христового. В підтвердження своїх слів о.Сергій зачитав 24 главу від Матфія. Всім присутнім був показаний фільм "Це Я, Апокаліпсис", що висвітлює історичні духовні події, які передують відступленню людства від Бога. По закінченню зустрічі священик підкреслив, що тривалість Земного життя залежить від нас самих, від нашого покаяння та виправлення.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

Візит до старшокласників.