Владика Никодим привітав з Днем Небесного покровителя керуючого Овруцькою єпархією.

20.06.2013

19 червня 2013 року, у день пам'яті святого преподобного Віссаріона, чудотворця Єгипетського, у кафедральному соборі м. Коростеня, на честь Різдва Христового, була відслужена святкова Божественна літургія. Богослужіння відбулося з нагоди Дня Ангела керуючого Овруцькою єпархією, митрополита Віссаріона.

Молитовно підтримати, розділити радість Євхаристичного спілкування та привітати із святом Владику Віссаріона прибули: вікарій Київської Митрополії, намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври, митрополит Почаївський Володимир та архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Після закінчення богослужіння був відслужений подячний молебень і відбулися традиційні привітання. Із побажанням міцного духовного та фізичного здоров'я, а також заступництва Небесного покровителя, угодника Божого Віссаріона, Овруцького архіпастиря привітали запрошені на свято Владики, а також у знак звершеного богослужіння вручили митрополиту Віссаріону святу просфору.