Ювілей храму

07.11.2013

4 листопада, коли Православна Церква прославляє Божу Матір в честь Її чудотворної ікони Казанської, престольне свято відзначає парафія села Повчине, Новоград-Волинського Преображенського округу. На свято зібралися священики Новоград-Волинського та Корецького благочинь.

Божественну літургію очолив благочинний Новоград-Волинського Преображенського округу прот.Стефан Маркевич.У своїй промові о.Стефан розповів про суть та історію свята,закликавши робити висновки сучасному поколінню для збереження своєї віри та землі. Під час служби співали 3 хори: місцевий, недільної школи, хор з Волинської єпархії під керівництвом прот. Олександра Мазурака.

Стараннями настоятеля парафії ігумена Варсонофія (Мазурака) храм до свого двадцятиріччя засяяв відреставрованими куполами. До речі, сам священик стільки ж літ тут служить, а також несе послух духівника Новоград-Волинського Преображенського округу. Після хресного ходу о. Варсонофій подякував священикам та людям за спільну молитву та запросив на святковий обід.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

Ювілей храму.