Загальна сповідь духовенства Бердичівського благочиння у дні Успенського посту

16.08.2024

Триває Успенський піст – час духовного очищення, час роздумів про своє життя… З благословення митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима 16-го серпня було звершено загальну сповідь духовенства Бердичівського благочиння.

Успенський піст нагадує нам про необхідність піклування про свою душу, допомагає переосмислити власні вчинки та зміцнити віру. Два тижні посту – дні, коли віряни можуть наблизитися до Бога, усвідомити свій духовний зв’язок із Пресвятою Богородицею та підготувати себе до великого свята Успіння.

У п’ятницю седмиці 8-ї після П’ятидесятниці, 16-го серпня, духовенство Бердичівського благочиння зібралось у Свято-Миколаївському соборі, щоб приступити до Таїнства Покаяння. Після спільної молитви духівник округу – настоятель Свято-Димитрівського храму селища Гришківці протоієрей Миколай Шпичка – прийняв у священства сповідь…

Загальна сповідь духовенства свідчить про єдність Церкви і сприяє усвідомленню священнослужителями духовної відповідальності перед паствою.

Душевний спокій, любов, милосердя, смирення та стійкість у слідуванні Христу – найкращі плоди посту. Віра в Бога, покаяння, добрі діла – шлях до спасіння.

Пресслужба Бердичівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ.