Загальна сповідь та зібрання духовенства у Попільнянському благочинні.

05.07.2013

5 липня 2013 року, з благословіння Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського відбулася загальна сповідь духовенства Попільнянського благочиння.

Таїнство звершили у Свято-Миколаївському храмі районного центру. Після сповіді священства, котру приймав духівник благочиння прот. Олексій Бусько, соборним чином була відслужена свята Божественна літургія. Очолив богослужіння благочинний Попільнянського району - протоієрей Петро Лис.

По завершенню молитви, під головуванням благочинного, відбулося щомісячне зібрання священиків округу. Духовенство радилось, вирішувало різного роду питання. Отець Петро доніс останню інформацію по самому окрузі, а також розповів загальні єпархіальні відомості.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Загальна сповідь та зібрання духовенства у Попільнянському благочинні.