Закладка фундаменту церкви у селі Меленці на Любарщині.

07.11.2013

Закладка фундаменту церкви у селі Меленці на Любарщині.4 листопада у день святкування Казанської ікони Божої Матері у селі Меленці Любарського району по благословенню Високопреосвященнійшого Никодима архієпископа Житомирського та Новоград-Волинського відбулось освячення фундаменту та встановлення хреста на початок будівництва храму.

Було закладено капсулу в честь архістратига Божого Михаїла, адже цю назву церква буде нести на собі як храмову, а саме свято Храму стане святом села. Перед освяченням у капличці відбулась Божественна літургія, яку очолив благочинний протоієрей Микола Шапіренко. Свято закінчилось хресною ходою, та привітаннями. Благочинний та настоятель привітали парафіян зі святом та початком будівництва Храму, і побажали процвітання цій парафії та духовного розквіту.

Прес-служба Любарського благочиння.

Закладка фундаменту церкви у селі Меленці на Любарщині.