Заздравні молебні у райлікарні.

14.12.2012

Не перший рік діє кімната для духовних потреб хворих при районній лікарні у Попільні, яку люди поправу називають капличкою великомученика і цілителя Пантелеймона.

Благочинний Попільнянського округу, настоятель райцентрівського Свято-Миколаївського храму протоієрей Петро Лис щотижня здійснює тут молебні о здравії хворих. У великі свята в капличці здійснюються водосвятні молебні.

Відрадно, що дедалі більше людей, яких тілесні немочі приводять на стаціонарне чи амбулаторне лікування, прагнуть і очищення духовного. Кожен бажаючий має змогу прийняти тут Таїнство Сповіді і причаститися Святих Христових Таїн.

А ще, як розповіли працівники відділення денного стаціонару, де, власне, і знаходиться кімната духовних потреб, немало хворих саме тут вперше переступають поріг дому Божого і приймають життєво важливе рішення відвідувати храм регулярно.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Заздравні молебні у райлікарні.