Збори духовенства Романівського округу

22.06.2013

В четвер, 20 червня 2013 року, з благословіння правлячого архіпастиря, Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського у Свято-Успенському храмі смт. Романів відбулися збори духовенства. Збори духовенства Романівського округу.Зібрання очолив благочинний Романівського округу прот. Ярослав Коверчук.

Отець Ярослав ознайомив священиків з питаннями, які піднімав Владика Никодим на зборах благочинних в м. Житомирі, а саме: порядок біля храмів, святкування 1025-ліття Хрещення Русі, в рамках якого 25 серпня буде канонізація новопрославленого святого Житомирської єпархії священномученика Павла Гордовського, техніка безпеки під час літніх канікул та інше.

На зборах також обговорювались питання внутрішнього життя благочиння, зокрема дисциплінарного характеру, та визначена дата, 2 липня цього року, соборного Богослужіння Романвського округу з нагоди дня памяті апостола Іуди, брата Господнього і загальної сповіді духовенства.

Закінчились збори як завжди молитвою.

Прес-служба Романівського благочиння.