18.09.2012

Збори Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

По благословенню Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, 17 вересня в Спасо-Преображенському храмі м.Новоград-Волинський відбулися збори благочиння. Благочинний Новоград-Волинського Преображенського округу прот. Стефан Маркевич ознайомив священиків з питаннями, які піднімалися на єпархіальних зборах від 3 вересня.

Вкінці зібрання о.Стефан розповів про свою паломницьку подорож на святу гору Афон, що відбулася з 1 по 7 вересня.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

Збори Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.