04.09.2013

Житомирський архіпастир очолив Божественну літургію у храмі Всіх Святих комплексу Воскресенського кафедрального собору УПЦ.Житомирський архіпастир очолив Божественну літургію у храмі Всіх Святих комплексу Воскресенського кафедрального собору УПЦ.1 вересня 2013 року, з благословіння Його Блаженства, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, керуючий Житомирською єпархією, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, очолив урочисту Божественну літургію у столичному центрі України, Житомирський архіпастир очолив Божественну літургію у храмі Всіх Святих комплексу Воскресенського кафедрального собору УПЦ.Житомирський архіпастир очолив Божественну літургію у храмі Всіх Святих комплексу Воскресенського кафедрального собору УПЦ.в храмі Всіх Святих, що на території комплексу кафедрального собору на честь Воскресіння Христового Української Православної Церкви.

Після завершення богослужіння Владика звернувся із напутнім словом проповіді до вірян, також привітав діток та всіх присутніх із Днем Знань - "...сьогодні перший день осені, перше вересня, і наші діти, наша молодь залишила вже той літній період і переступає в іншу фазу,Житомирський архіпастир очолив Божественну літургію у храмі Всіх Святих комплексу Воскресенського кафедрального собору УПЦ.Житомирський архіпастир очолив Божественну літургію у храмі Всіх Святих комплексу Воскресенського кафедрального собору УПЦ. тобто приходить на навчання, коли вже набрались сил. Відпочили, це дітки, це студенти і всі хто навчається, а також вчителі. Нехай Господь благословить цей учбовий рік благостією своєю, терпінням, нехай пошле своє милосердя, нехай дасть нам в усьому мудрість, Житомирський архіпастир очолив Божественну літургію у храмі Всіх Святих комплексу Воскресенського кафедрального собору УПЦ.Житомирський архіпастир очолив Божественну літургію у храмі Всіх Святих комплексу Воскресенського кафедрального собору УПЦ.адже ми всі діти і храм Божий це також інститут навчання, де ми збираємось і навчаємось, чуємо Слово Боже, виносимо його через своє серце, через свої думки і маємо пам’ятати, що в святому Євангелії вся наука і вся премудрість. Ми сьогодні підносили молитви за наших учнів, за дітей. І Господь сказав «пустіть їх до мене, тому що їхнє є Царство Боже». І нам сказано в Євангелії, що якщо ми будемо такі як діти і ми будемо наслідниками Царства Божого. Тому премудрості нам Божої, мудрості, яка наповнює нас, і нам пам’ятати потрібно, що мудрість це є страх Божий. Хто буде мати страх Божий, той буде мати і любов до Бога, до нашої віри, один до одного..."

Особливі слова вітань архієпископ Никодим висловив благочинному храму Всіх Святих, комплексу кафедрального собору на честь Воскресіння Христового - протоієрею Віктору Дреботію, котрий 2 вересня відзначає свій 40-річний ювілей від дня народження. Душевного затишку, радості, благополуччя, миру і злагоди побажав Владика отцю Віктору, а на молитвенну пам'ять вручив ікону Божої Матері «Взыскание погибших»