26.08.2012

Житомирський Архіпастир звершив священицьку хіротонію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м.Житомира.Житомирський Архіпастир звершив священицьку хіротонію у Спасо-Преображенському ка<em><strong>федральному соборі м.Житомира.

26 серпня 2012 року, у свято відданя Преображення Господнього, в Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено недільну святкову Божественну Літургію.

Очолив Богослужіння керуючий Житомирською єпархією, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Високопреосвященству співслужило духовенство кафедрального собору.

Після прочитання Святого Євангелія, Владика із повчальною та спасительною проповіддю звернувся до прихожан.

Житомирський Архіпастир звершив священицьку хіротонію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м.Житомира.Житомирський Архіпастир звершив священицьку хіротонію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м.Житомира.

Під час Богослужіння, архієпископом Никодимом, був звершений чин хіротонії у священика, якої удостоївся диякон Байчук Сергій.

Вітаючи новопоставленого ієрея, Владика вручив йому святу просфору, побажав мудрості, смирення, твердої віри, а також духовного самовдосконалення на пастирському шляху.