Зустріч священика з сільською молоддю

28.02.2013

Зустріч священика з сільською молоддюЗустріч священика з сільською молоддюВ суботу, 23 лютого в приміщенні недільної школи Свято-Різдва Богородичного храму с.Піщів, Новоград-Волинського Преображенського округу відбулася зустріч настоятеля парафії ієрея Сергія Матвійчука з сільською молоддю. Після вступного слова священика всі проглянули лекцію професора Магнітогорського університету, кандидата психологічних наук монахині Ніни (Кригіної) "Мама, він самий кращий!". Лекція розкриває передумови для створення міцної сім'ї, застерігає від основних помилок, які бувають в сімейному житті. Також у виступі психолог широко відкриває згубний вплив сучасної моди, який веде до блудного та порочного життя.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.