Бердичівський

БЕРДИЧІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ

архім.Віталій (Бойков), благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору м.Бердичів.

митр.прот.Михаїл Гоюк настоятель Свято-Троїцького храму м.Бердичів митр.прот.Зіновій Ромах клірик Свято-Миколаївського собору м.Бердичів. митр.прот. Іоанн Гладковський, настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Старий Солотвин. митр.прот.Ярослав Ігнатюк настоятель Свято-Різдво-Богородичного храму с.Озадівка митр.прот. Роман Бойков, настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» м. Бердичів. прот.Миколай Шпичка, настоятель Свято-Димитрівського храму смт. Гришківці. прот.Андрій Корнющенко настоятель Свято-Георгієвського храму м.Бердичів прот.Іван Попадич настоятель Свято-Покровського Храму с.Никонівка прот.Роман Натальчук клірик Свято-Миколаївського собору м.Бердичів. прот.Владислав Асафов настоятель Свято-Михайлівського храму с.Хажин прот.Олександр Худяков настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Велика П’ятигірка. прот.Анатолій Бочковський настоятель Свято-Параскевинського храму с.Великі Низгірці. прот.В'ячеслав Губенко настоятель Свято-Різдво-Богородичного храму с.Швайківка  ієр. Євген Дзядух, настоятель Свято-Петропавлівського храму с.Рея.  ієр. Віталій Кльон клірик Свято-Миколаївського собору м.Бердичів. ієр. Сергій Гарнага, настоятель Свято-Покровського храму с. Закутинці. ієр.Михаїл Худяков, настоятель Свято-Покровського храму с. Мирославка. ієр. Віталій Левківський, настоятель Свято-Успенського храму с. Райгородок.