Бердичевский

БЕРДИЧІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ

архім.Віталій (Бойков), благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору м.Бердичів.

митр.прот.Михаїл Гоюк настоятель Свято-Троїцького храму м.Бердичів митр.прот.Зіновій Ромах клірик Свято-Миколаївського собору м.Бердичів. митр.прот.Юрій Рибачок настоятель Свято-Димитрівського храму с.Гришківці прот.Владислав Асафов настоятель Свято-Михайлівського храму с.Хажин прот.Миколай Шпичка настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму с.Солотвин прот.Анатолій Бочковський настоятель Свято-Параскевинського храму с.Великі Низгурці. прот.Андрій Корнющенко настоятель Свято-Георгієвського храму м.Бердичів архім. Мануїл (Бицик) настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с.Обухівка. прот.Роман Натальчук клірик Свято-Миколаївського собору м.Бердичів. митр.прот.Ярослав Ігнатюк настоятель Свято-Різдво-Богородичного храму с.Озадівка прот.В'ячеслав Губенко настоятель Свято-Різдво-Богородичного храму с.Швайківка прот.Іван Попадич настоятель Свято-Покровського Храму с.Никонівка ієр.Віталій Замерлюк настоятель Свято-Різдво-Богородичного храму с.Красівка ієр.Євгеній Воробйов настоятель Свято-Успенського храму с.Райгородок прот.Олександр Худяков настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Велика П’ятигірка.  ієр. Євген Дзядух, настоятель Свято-Петропавлівського храму с.Рея.  протодияк.Віталій Кльон клірик Свято-Миколаївського собору м.Бердичів.