Клірики єпархії взяли участь у навчальному семінарі у Києві!

15.02.2019
Клірики єпархії взяли участь у навчальному семінарі у Києві!

12-1З лютого, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського всієї України Онуфрія, у Свято-Покровському Голосіївському монастирі м. Києва проходив навчальний семінар за темою: «Психологічна реабілітація учасників бойових дій, членів їхніх сімей та сімей загиблих», організований Синодальним відділом Української Православної Церкви із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України. Роботу семінару очолив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

Митрополит Никодим очолив Божественну літургію у кафедральному соборі та чин похорону протоієрея Ярослава Комарницького у Бурківцях!

15.02.2019

15 лютого 2019 року, в день свята Стрітення Господнього митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив ранню Божественну літургія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

ПРОСИМО ПРО ДОПОМОГУ!!!

14.02.2019
ПРОСИМО ПРО ДОПОМОГУ!!!

Звертаємось до усіх брати та сестри і просимо про Вашу допомогу для Скрипчука Олега Володимировича!

Нещодавно і зовсім випадково в Олега виявили важкий діагноз - «Гострий мієлобласний лейкоз».

Митрополит Никодим провів офіційну зустріч із представниками ОБСЄ!

14.02.2019
Митрополит Никодим провів офіційну зустріч із представниками ОБСЄ!

14 лютого 2019 року, у приміщенні Житомирського єпархіального управління відбулась офіційна зустріч митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима із представниками міжнародної моніторингової місії ОБСЄ.

Голосування Свято-Троїцького Храму смт. Любар!

13.02.2019
Голосування Свято-Троїцького Храму смт. Любар!

По закінченні Божественної літургії в Свято-Троїцькому храмі селища Любар 10 лютого парафіянами було проведено голосування на підтримку Блаженнішого Онуфрія Митрополита Київського та всієї України. Голосування проводилося парафіянами цього святого храму про те, щоб надалі лишатись у лоні святої канонічної Православної Церкви.

Проголосували одноголосно.

Парафіяльні збори у с. Юрівка Любарського району!

13.02.2019
Парафіяльні збори у с. Юрівка Любарського району!

По благословінню Високопреосвященнійшого Никодима Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського 9 лютого були проведені парафіяльні збори Свято-Хрестовоздвиженської церкви с. Юрівка.

Відійшов у вічність клірик Житомирської єпархії, настоятель Свято-Димитрівського храму с. Бурківці протоієрей Ярослав Комарницький!

13.02.2019

У ніч на 13 лютого 2019 року, відійшов у вічність клірик Житомирської єпархії, настоятель храму на честь святого Димитрія селища Бурківці протоієрей Ярослав Комарницький. Отцю Ярославу нещодавно виповнилось 44 роки.

Правлячий архієрей очолив заупокійну літургію та чин похорону протоієрея Ігоря Пєшко!

13.02.2019

13 лютого 2019 року, У Свято-Миколаївському храмі селища Гульськ відбулась заупокійна Божественна літургія за спочилим настоятелем місцевого храму протоієреєм Ігорем Пєшко. Богослужіння очолив керуючий Житомирською єпархією Високопреосвященніший митрополит Никодим.

Відійшов у вічність клірик Житомирської єпархії.

Відійшов у вічність клірик Житомирської єпархії.

10 лютого 2019 року, на 43 році відійшов у вічність клірик Житомирської єпархії, настоятель Свято-Миколаївського храму с.Гульськ митрофорний протоієрей Ігор Пєшко.

Бердичівські паломники на святковій Літургії на честь чудотворної ікони Матері Божої «Утамуй мої печалі» у Городницькому Свято-Георгіївському монастирі

10.02.2019

Сьомого лютого, в свято ікони Божої Матері «Утамуй мої печалі», група паломників Бердичівського благочиння приєдналася до молільників на святковій Божественній Літургії на честь чудотворної ікони Матері Божої «Утамуй мої печалі» у Свято-Георгіївському чоловічому ставропігійному монастирі селища Городниці.