Новости

Волинь. Митрополит Никодим взяв участь у святкуваннях з нагоди свята ікони Божої Матері "Зимненська".

24.09.2020

24 вересня 2020 року, на Волині, у Зимненському Святогірському Свято-Успенському ставропігійному жіночому монастирі відзначають день шанування древнього чудотворного образу Божої Матері "Зимненська".

Храмове свято в селі Піщів!

22.09.2020
Храмове свято в селі Піщів!

21 вересня в день Різдва Пресвятої Богородиці свою другу Пасху святкує парафія села Піщів, Новоград - Волинського округу. Водосвятний молебень звершив клірик храму ієрей Миколай Лабунець. Святкову Літургію очолив настоятель Свято - Михайлівського храму с. Пилиповичі прот. Андрій Валентюк. Проповідь на запричасному виголосив настоятель Свято - Казанського храму с. Суховоля ієрей Мирослав Демчук. Після хресної ходи настоятель храму прот. Сергій Матвійчук подякував усім священикам та вірянам за спільну молитву.

Столітній храм в Оліївці відзначив Престольне свято!

22.09.2020
Столітній храм в Оліївці відзначив Престольне свято!

21 вересня в столітньому Свято-Різдво-Богородичному храмі села Оліївка Житомирського району відзначили Престольне свято.

Різдво Пресвятої Богородиці. Святкова Божественна літургія з нагоди Престольного свята Різдво-Богородичного храму села Івановичі.

22.09.2020

21 вересня 2020 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архієрейським візитом відвідав Пулинське благочиння та очолив служіння святої Євхаристії у Різдво-Богородичному храмі селища Івановичі. Окрім Престольного свята парафія відзначила 265-річчя від заснування храму.

Божественну літургію у Неділю п'ятнадцяту після П'ятидесятниці звершив митрополит Никодим у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

20.09.2020

20 вересня 2020 року, у Неділю п'ятнадцяту після П'ятидесятниці, в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулась святкова воскресна Божественна літургія. Молитву у присутності вірян очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) молитовно відзначив свій ювілей

17.09.2020

Шістнадцятого вересня благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору архімандрит Варфоломій (Бойков) молитовно відзначив свій ювілейний день народження.

Бердичівські паломники побували на престольному святі у Городницькому Свято-Георгіївському монастирі

17.09.2020

Чотирнадцятого вересня Православна Церква вшановує пам’ять Преподобного Симеона Стовпника. У цей святковий час парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева побували на престольному святі у Городницькому Свято-Георгіївському монастирі.

Розпочинається навчання у воскресній школі Спасо-Преображенського кафедрального собору Житомира!

13.09.2020

13 вересня 2020 року,по благословінню Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, 13 вересня 2020 року був відслужений молебень перед початком навчального року для дітей, батьків та вчителів Воскресної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору

СВЯТКОВИЙ МОЛЕБІНЬ ІЗ ЧИТАННЯМ АКАФІСТУ У ХРАМІ-КАПЛИЦІ НА ЧЕСТЬ КНЯЗЯ ОЛЕКСАНДРА НЕВСЬКОГО У ПАРКОВІЙ ЗОНІ МІСТА ЖИТОМИРА!

12.09.2020

12 вересня 2020 року, Православна Церква відзначає пам'ять святого благовірного князя Олександра Невського. Своє престольне свято цього дня святково відзначив храм-каплиця на честь однойменного угодника Христового у парковій зоні міста Житомира.

Подорож бердичівських паломників святими місцями Хмельниччини

11.09.2020
Подорож бердичівських паломників святими місцями Хмельниччини

Кожна паломницька подорож залишає незабутні спогади, враження та емоції. Географія поїздок православних віруючих Бердичівського благочиння охоплює різні святі місця України. Влітку парафіяни Свято-Миколаївського собору побували у монастирях Хмельницької області.