Новости

Дев’ятнадцятого серпня, у свято Преображення Господнього, православні віруючі Бердичева зустріли чудотворну ікону Божої Матері «Благоуханний Цвіт»

20.08.2019

Дев’ятнадцятого серпня, у свято Преображення Господнього, Бердичівське благочиння відвідала чудотворна ікона Божої Матері «Благоуханний Цвіт». У Богом благословенний день Біля Свято-Миколаївської собору святиню зустріли духовенство та віруючі округу.

Тригір’я. Митрополит Никодим очолив святкування з нагоди дня шанування ікони Божої Матері «Тригірська»

20.08.2019

20 серпня 2019 року, на другий день свята Преображення Господнього митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Спасо-Преображенський Тригірський чоловічий монастир. Владику зустрічали насельники разом із намісником обителі архімандритом Галактіоном (Корінчук).

Преображення Господнє. Престольне торжество Спасо-Преображенського кафедрального собору!

20.08.2019

19 серпня 2019 року, вся повнота Української Православної Церкви молитовно шанує одне із двунадесятих свят - Преображення Господа нашого Ісуса Христа. Цього дня своє Престольне торжество відзначає Спасо-Преображенський кафедральний собор міста Житомира.

У Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі розпочались урочисті богослужіння з нагоди Престольного свята!

18.08.2019

18 серпня 2019 року, у Неділю 9-ту після П'ятидесятниці, накануні свята Преображення Христового в Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено урочисту Всенічну з нагоди престольного торжества.

Митрополит Никодим очолив воскресну Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

18.08.2019

18 серпня 2019 року, у Неділю 9-ту після свята Трійці, в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулось дві Божественних літургії, одну з котрих очолив правлячий архієрей митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Святкове богослужіння священиків Житомирського благочиння в день пам'яті мч. Іоанна Воїна!

13.08.2019

12 серпня 2019 року, духовенство Житомирського районного благочиння зібрались на святкове соборне богослужіння, яке очолив благочинний протоієрей Димитрій Новіцький. В цей день отець Димитрій молитовно відзначав свій день народження.

Престольне свято в с. Суховоля!

13.08.2019
Престольне свято в с. Суховоля!

В день пам'яті святого пророка Божого Ілії Свято-Казанська парафія села Суховоля Новоград-Волинського округу відзначає престольне свято.

Свято великомученика Пантелеймона у Попільнянському благочинні!

13.08.2019
Свято великомученика Пантелеймона у Попільнянському благочинні!

9 серпня, свята Христова Церква молитовно шанує пам'ять святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

ПАЛОМНИЦТВО ДО КИП'ЯЧОГО!

10.08.2019
ПАЛОМНИЦТВО ДО КИП'ЯЧОГО!

З перших століть християни здійснювали паломництво – похід віруючих до святих місць на поклоніння. Паломництво - це духовна праця, спрямована на очищення душі. Головним ділом для паломників була молитва.

Архієрейський візит у Любарське благочиння Житомирської єпархії!

09.08.2019
Архієрейський візит у Любарське благочиння Житомирської єпархії!

9 серпня 2019 року, в день пам'яті святого великомученика та цілителя Пантелеймона митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Любарське благочиння Житомирської єпархії.