Новости

Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав першу сесію Житомирської обласної ради VIII скликання.

27.11.2020

27 листопада 2020 року, в місті Житомирі відбулась урочиста перша сесія Житомирської обласної ради VIII скликання.

У селі Великій П’ятигірці освячено накупольний хрест новоспоруджуваної каплиці святого Василія Великого

27.11.2020

З благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, 26-го листопада у с. Великій П’ятигірці було звершено освячення накупольного хреста новоспоруджуваної каплиці на честь святого Василія Великого.

Відбулось зібрання духовенства Попільнянського благочиння!

27.11.2020
Відбулось зібрання духовенства Попільнянського благочиння!

26 листопада 2020 року, в день пам'яті святого святителя Іоанна Златоустого, у Попільнянському благочинні Житомирської єпархії відбулись загальні збори. Зібрання відбулось у приміщенні воскресної школи, що при районному Свято-Миколаївському храмі.

У Бердичівському благочинні пройшли чергові збори духовенства

У Бердичівському благочинні пройшли чергові збори духовенства

З благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, 26-го листопада у Бердичівському благочинні пройшли збори духовенства, які очолив благочинний округу архімандрит Варфоломій (Бойков).

Митрополит Никодим взяв участь у святкуваннях з нагоди дня народження митрополита Володимир-Волинського і Ковельського Володимира та актового дня Володимир-Волинського Духовного Училища!

26.11.2020

26 листопада 2020 року, в день пам'яті святого святителя Іоанна Златоустого митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Володимир-Волинську єпархію УПЦ та очолив служіння Божественної літургії в Успенському кафедральному соборі. Цього дня Правлячий архієрей Володимир-Волинської та Ковельської єпархії Високопреосвященніший митрополит Володимир відзначає День свого народження.

У тронному залі Житомирського Єпархіального Управління під головуванням митрополита Никодима відбулися збори благочинних єпархії.

26.11.2020

25 листопада 2020 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим провів зібрання благочинних Житомирської єпархії УПЦ. Збори пройшли у приміщенні Тронного залу Житомирського єпархіального управління.

У неділю двадцять четверту після П'ятидесятниці митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира!

23.11.2020

22 листопада 2020 року, у Неділю 24-ту після П'ятидесятниці, в день шанування ікони Божої Матері "Скоропослушниця", митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння Божественної літургії святителя Іоанна Златоустого у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Правлячий архієрей звершив чин освячення накупольного хреста Воздвиженського храму села Юрівка!

21.11.2020

21 листопада 2020 року, в день шанування вірними Собору архістратига Божого Михаїла та усіх Небесних Сил безплотних митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, перебуваючи із архіпастирським візитом у Любарському благочинні відвідав Свято-Хрестовоздвиженську парафію у селищі Юрівка, що на окраїні районного центру.

Митрополит Никодим освятив новозбудований Свято-Михайлівський храм у селі Борушківці, та звершив там першу Божественну літургію!

21.11.2020

21 листопада 2020 року, свята Церква вшановує пам'ять Собору архістратига Божого Михаїла та усіх Небесних Сил безплотних. В цей святковий день особливо радісна подія відбулась у невеличкому селищі під назвою Борушківці, що на Любарщині.

Храмове свято відзначили в с. Токарів!

15.11.2020
Храмове свято відзначили в с. Токарів!

В день безсрібреників Косьми і Даміана та матері їх преп. Феодотії храмове свято відзначають в с. Токарів Новоград -Волинського округу. Святкову Літургію очолив настоятель Свято - Різдва Богородичного храму с. Піщів прот. Сергій Матвійчук.