Новости

Громада села Будичани Чуднівського округу молитовно відзначила Престольне свято.

16.10.2021

14 жовтня, у день свята Покрову Пресвятої Богородиці громада села Будичани Чуднівського округу молитовно відзначила престольне свято. З благословіння митрополита Никодима була відслужена Божественна літургія, яку очолив благочинний прот. Андрій Змієвський.

Кип'яче. Митрополит Никодим очолив Божественну літургію у жіночому монастирі Афонської ікони Божої Матері!

15.10.2021

15 жовтня 2021 року, в день шанування святих священомученика Киприяна та мучениці Іустинії, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив Божественну літургію у жіночому монастирі Афонської ікони Божої Матері в урочищі Кип'яче.

Священник Бердичівського благочиння взяв участь в урочистому відкритті пам’ятника Героям Небесної Сотні в смт Гришківці

15.10.2021

Тринадцятого жовтня, напередодні Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва і Дня захисників та захисниць України, на запрошення керівництва Гришковецької територіальної громади настоятель Свято-Успенського храму с. Осикового протоієрей Олександр Худяков узяв участь в урочистості, яка поєднала дві події: мітинг-реквієм та відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні в смт Гришківці.

Житомирський Свято-Покровський храм відзначив своє Престольне свято!

14.10.2021
Житомирський Свято-Покровський храм відзначив своє Престольне свято!

14 жовтня 2021 року, Українська Православна Церква відзначає одне із найбільш шанованих свят серед православних християн - Покров Пресвятої і Преблагословеної Діви Богородиці.

В селах Троща та Великі Коровенці відзначили Престольне свято.

12.10.2021
В селах Троща та Великі Коровенці відзначили Престольне свято.

В селах Троща та Великі Коровенці престольне свято. 9 жовтня в Чуднівському окрузі одразу два села відзначають своє престольне свято в честь св. Апостола Іоана Богослова.

Відбулася паломницька подорож Житомирських вірян святинями Грузії

12.10.2021
Відбулася паломницька подорож Житомирських вірян святинями Грузії

З благословення Високопреосвященнійшого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського з 4 по 12 жовтня відбулася подорож житомирських вірян святинями Грузії. Паломники відвідали святині древньої Іверії, такі як Светіцховелі (місце, де знаходиться хитон Господній і хрест святої рівноапостольної Ніни), Самтавро, де похований відомий подвижник ХХ ст.святий Гавриїл Ургебадзе, Бодбе, де закінчила своє життя свята Ніна, лавру преподобного Давида Гареджийського, монастирі Іоана Зедазнійського (відомого проповідника V-VI ст.) і його учнів Шио Мгвімського, Ісе Цилканського і інші святі місця.

«Радуйся, Иоанне Апостоле, наперсниче Христов и Богослове»: престольне свято у селі Скаківці

11.10.2021

Дев’ятого жовтня, коли Православна Церква вшановує пам’ять святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, престольний празник святкує село Скаківка. Щороку у цей світлий день віруючі поспішають до Свято-Іоанно-Богословського храму, щоб піднести свої молитви до Небесного покровителя села. І нині у святкову суботу усміхнені та радісні люди зібралися на богослужінні.

У селі Обухівці відсвяткували престольний празник Свято-Іоанно-Богословського храму

11.10.2021

Дев’ятого жовтня святкова подія зібрала в селі Обухівці місцевих жителів та гостей. Із радістю в душах і серцях люди відзначили престольний празник Свято-Іоанно-Богословського храму.

Храм святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова с. Гальчина зустрів престольне свято!

11.10.2021

У суботу, дев’ятого жовтня, храм святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова с. Гальчина зустрів своє престольне свято. Світла пам’ять про улюбленого учня Спасителя осяяла душі і серця віруючих…

День пам’яті святого апостола Іоанна Богослова: престольне свято у селі Скраглівці

11.10.2021

Дев’ятого жовтня Свято-Іоанно-Богословський храм с. Скраглівки відзначив престольний празник. Святкову радість із віруючими розділило духовенство Бердичівського благочиння. У день пам’яті святого апостола Іоанна Богослова Божественну Літургію очолив благочинний округу архімандрит Варфоломій (Бойков).