Сповідь Бердичівського та Ружинського благочиннь

25.06.2022
Сповідь Бердичівського та Ружинського благочиннь

24 червня 2022 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Духовенство Новоград-Волинського благочиння приступили до таїнства сповіді.

22.06.2022
Духовенство Новоград-Волинського благочиння приступили до таїнства сповіді.

21 червня 2022 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив звершення Божественної літургії у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Сповідь духовенства Андрушівського та Баранівського благочинь.

21.06.2022
Сповідь духовенства Андрушівського та Баранівського благочинь.

20 червня 2022 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Жителі села Михайленки провели у вічність Захисника України Сторчак Юрія Володимировича.

19.06.2022

17 червня 2022 року, жителі села Михайленки, що на Чуднівщині, провели у вічність Захисника України Сторчак Юрія Володимировича.

Архієрейська молитва в Неділю першу після П'ятидесятниці, всіх святих.

19.06.2022
Архієрейська молитва в Неділю першу після П'ятидесятниці, всіх святих.

19 червня 2022 року, в Неділю першу після П'ятидесятниці, всіх святих, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

День Святого Духа: престольне свято у Свято-Троїцькому храмі м. Бердичева

18.06.2022
День Святого Духа: престольне свято у Свято-Троїцькому храмі м. Бердичева

У день Святого Духа храмове свято молитовно відзначила парафія Свято-Троїцького храму м. Бердичева. Богослужіння розпочалося із водосвятного молебню. Святкову Божественну Літургію очолив благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) у співслужінні настоятеля Свято-Троїцького храму протоієрея Михаїла Гоюка та духовенства благочиння.

Краснопіль відзначив своє престольне свято.

17.06.2022
Краснопіль відзначив своє престольне свято.

13 червня, коли Церква святкує день Святого Духа село Краснопіль відзначає своє престольне свято. З благословіння Митрополита Никодима була відслужена Божественна літургія, яку очолив благочинний Чуднівського округу прот. Андрій Змієвський у співслужінні з священниками благочиння.

Друга річниця освячення храму

17.06.2022
Друга річниця освячення храму

У вівторок 14 червня, після дня Святої Трійці другу річницю освячення Свято - Андріївського храму відзначає молода парафія м. Новограда - Волинського.

У Подолянці звершили чин відспівування загиблого Захисника України Калінчука Ярослава Олександровича.

14.06.2022

12 червня 2022 року, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима священники Чуднівського благочинного округу Житомирської єпархії УПЦ, в селі Подолянці звершили чин відспівування загиблого Захисника України Калінчука Ярослава Олександровича.

У селищі Іванківці звершили чин поховання Захисника України Віктора Хробуст

14.06.2022
У селищі Іванківці звершили чин поховання Захисника України Віктора Хробуст

13 червня 2022 року, Житомирщина прощалась із Захисником України Хробуст Віктором Олександровичем (12.02.1985 р.), який віддав своє життя захищаючи нашу державу у війні проти Росії. Загинув Віктор 6 червня.