Новости

Воскресну літургію митрополит Никодим звершив у Свято-Петропавлівському храмі смт. Новогуйвинськ!

17.06.2018

17 червня 2018 року, у третю Неділю після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив урочисте служіння Священної літургії у Свято-Петропавлівському храмі смт. Новогуйвинське.

Свято Десятої П’ятниці зібрало жителів села Половецького!

16.06.2018
Свято Десятої П’ятниці зібрало жителів села Половецького!

Свято Десятої П’ятниці зібрало православних віруючих с. Половецького на Божественній Літургії у Спасо-Преображенському храмі. Після завершення Богослужіння люди вирушили Хресним ходом до місцево шанованої святині – цілющої криниці за селом.

В БЕЖЕВІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕСЯТУ П'ЯТНИЦЮ ПІСЛЯ ПАСХИ!

16.06.2018
В БЕЖЕВІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕСЯТУ П'ЯТНИЦЮ ПІСЛЯ ПАСХИ!

З давніх давен у с. Бежеві, що в Черняхівському районі, шанується свято - десятуха. Вважається, що цей день приурочується Пресвятій Богородиці. Бежевці ретельно готуються до свого свята і намагаються у цей день відвідати церкву. Розділити радість з прихожанами прибув благочинний округу архімандрит Климент (Пінчук). О. благочинному співслужило духовенство з Коростишівського, Ружинського, Черняхівського та міського Житомирського округів. За богослужінням співав хор під керівництвом Лії Головецької - вдови новопреставленого протоієрея Володимира Головецького. Закінчилось церковне торжество хресною ходою та подячним словом настоятеля.

Сповідь Пулинського благочиння

Сповідь Пулинського благочиння

В середу 3-ї седмиці по-пятидесятниці в св. Параскевському храмі с.Стрибіж була звершена Божествена літургія та відбулаль сповідь духовенства району,яку очолив духівник єпархії архім. Гавріїл (Вардаєв).

У НЕДІЛЬНІЙ ШКОЛІ СВЯТО-УСПЕНСЬКОГО СМТ РОМАНІВ ХРАМУ РОЗПОЧАЛИСЯ КАНІКУЛИ!

16.06.2018
У НЕДІЛЬНІЙ ШКОЛІ СВЯТО-УСПЕНСЬКОГО СМТ РОМАНІВ  ХРАМУ РОЗПОЧАЛИСЯ  КАНІКУЛИ!

В міжнародний день захисту дітей, учні недільної школи Свято-Успенського храму Романова з гарним настроєм та рюкзаками за плечима вирушили в село Врублівка. Тут, поблизу водойми, розбили свій наметовий табір. Маршрут по мальовничому краї Романівському відпрацювали ще минулоріч, коли теж організовували відпочинок з нагоди закінчення навчального року.

День медичного працівника у Житомирському військовому госпіталі!

16.06.2018
День медичного працівника у Житомирському військовому госпіталі!

14 червня 2018 року, за кілька днів до професійного свята усіх працівників медичних установ, керівник військового відділу Житомирської єпархії протоієрей Димитрій Гайдай відвідав урочистий захід у Житомирському військовому госпіталі. Тут отець Димитрій є настоятелем храму на честь святого преподобного Серафима Саровського.

Клірик Житомирської єпархії привітав лікарів із професійним святом!

16.06.2018
Клірик Житомирської єпархії привітав лікарів із професійним святом!

14 червня 2018 року, до Дня медичного працівника, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, архієрейський намісник Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору міста Житомира протоієрей Сергій Грицаюк відвідав центр швидкої допомоги.

Митрополит Никодим привітав працівників медустанов із професійним святом!

16.06.2018
Митрополит Никодим привітав працівників медустанов із професійним святом!

15 червня 2018 року, у Житомирському обласному драматичному театрі ім. І. Франка відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Щорічно це свято відзначають у третю неділю місяця червня, цьогоріч цей день випадає 17 числа.

Сповідь духовенства Житомирського районного благочиння!

Сповідь духовенства Житомирського районного благочиння!

11 червня, у день пам'яті святителя Луки Кримського, благочиння Житомирського районного округу приступило до таїнства сповіді.

Сповідь духовенства Ружинського церковного округу.

Сповідь духовенства Ружинського церковного округу.

12 червня 2018 р. в день памяті преподобного Ісакія Далматського, з благословіння Високопреосвященнійшого Никодима митрополита Житомирського і Новоград-Волинського в Свято-Михайлівському храмі с. Вчорайше відбулася сповідь духовенства Ружинського церковного округу.