Хрещення Господнє. Святкова молитва у кафедральному соборі Житомира

19.01.2022
Хрещення Господнє. Святкова молитва у кафедральному соборі Житомира

19 січня 2022 року, в день двунадесятого свята Хрещення та Богоявлення Господнього митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив урочисту Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Навечір‘я Богоявлення. Уставні богослужіння у кафедральному соборі!

19.01.2022
Навечір‘я Богоявлення. Уставні богослужіння у кафедральному соборі!

>

18 січня 2022 року, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира було відслужено уставне богослужіння Навечір‘я Богоявлення.

Колядки любарського благочиння.

Колядки любарського благочиння.

9 січня у Свято – Троїцькій Церкві селища Любар відбувся святковий “ вечір Різдвяної та новорічної коляди ”. Це дійство відбувалося за благословіння Високопреосвященнійшого Никодима Митрополита Житомирського та Новоград-Волинського, і присвячене благодійній акції - “допомога дітям сиротам ”.

Відбулось зібрання духовенства Житомирського міського благочиння!

17.01.2022
Відбулось зібрання духовенства Житомирського міського благочиння!

17 січня 2022 року,, у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира відбулися збори духовенства Житомирського міського благочиння.

Митрополит Никодим відвідав Тригірський чоловічий монастир

Митрополит Никодим відвідав Тригірський чоловічий монастир

16 січня 2022 року,, у Неділю 30-ту після П’ятидесятниці, перед Богоявленням, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святкову Божественну літургію у Спасо-Преображенському Тригірському чоловічому монастирі.

Відбулась зустріч митрополита Никодима та представників ДСНС у Житомирській області

15.01.2022

14 січня 2022 року, у приміщенні Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області відбулась урочиста зустріч митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима із Керівництвом та працівниками пожежно-рятувальної служби.

У день свята Обрізання Господнього та вшанування пам’яті Святителя Василія Великого митрополит Никодим звершив Божественну Літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева

15.01.2022

У день свята Обрізання Господнього та вшанування пам’яті Святителя Василія Великого Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський, звершив Божественну Літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева.

Заупокійна літія за загиблим воїном на Дмитрівському кладовищі в день перепоховання останків солдата Другої світової війни

13.01.2022

Одинадцятого січня, через 80 років від часу загибелі, останки солдата Другої світової війни, уродженця смт Гришківці Антона Павловича Зборовіського, були віддані рідній землі після заупокійного богослужіння на Дмитрівському кладовищі, яке звершив настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с. Скаківки протоієрей Євгеній Дзядух. Перепоховання пройшло з усіма військовими почестями…

Вечір колядок у селищі Піщів

13.01.2022
 Вечір колядок у селищі Піщів

9 січня в Будинку культури с. Піщів відбувся вечір колядок у Піщівської громади. У святі прийняли участь аматорські колективи сіл: Піщів, Дуплинки , Жеребилівка, Суховоля, Косенів, Повчино, Середня Деражня.

Митрополит Никодим відвідав Вільхівський Спасо-Покровський монастир!

10.01.2022
Митрополит Никодим відвідав Вільхівський Спасо-Покровський монастир!

10 січня 2022 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Вільхівський Спасо-Покровський жіночий монастир та звершив святкову Божественну літургію у головному храмі обителі.