Зібрання священиків міського Житомирського благочиння!

16.08.2018
Зібрання священиків міського Житомирського благочиння!

16 серпня, під головуванням благочинного Житомирського міського округу, секретаря Житомирської єпархії архімандрита Олексія (Овсянніков), пройшло зібрання священослужителів міста Житомира. Збори відбулись у приміщенні Тронного залу єпархіального управління.

Сповідь духовенства Попільнянського району!

16.08.2018
Сповідь духовенства Попільнянського району!

15 серпня, в храмі святого апостола, первомученика і архідиякона Стефана, в с. Парипси, відбуася загальна сповідь духовенства Попільнянського благочиння. Сповідь прийняв духовнік прот. Олексій Бусько.

Збори Новоград-Волинського округу!

Збори Новоград-Волинського округу!

15 серпня в Свято-Преображенському храмі відбулися загальні збори Новоград-Волинського округу. Головуючий на зібранні благочинний округу прот.Стефан Маркевич передав усі вказівки та побажання правлячого єпархією митрополита Никодима від останніх серпневих зборів. Зокрема, о.Стефан подякував священикам за участь парафій у Хресній ході, приуроченій до 1030-річчя Хрещення Русі.Також благочинний нагадав про загальноєпархіальний Хресний хід,який відбудеться 5 вересня у м.Житомир, окремо наголосив на необхідності утримувати в чистоті та охайності церковних територій. Вкінці зборів священики вибрали день загальної сповіді всього округу - 22 серпня.

Торжество в с. Колодіївка!

16.08.2018
Торжество в с. Колодіївка!

12 липня, коли Православна Церква шанує день пам'яті Первоверховних апостолів Петра та Павла, Христова Церква кличе всіх до молитви. В цей дійсно святий апостольський день в селі Колодіївка відбулася Божественна літургія, яку очолив в.о. благочинного ієр.Андрій Фатич. З молитвою та піснеспівами святим апостолам літургія промайнула дуже швидко. І не тільки це порадувало прихожан села і ближніх сіл, а ще й те що до села Колодіївка по-благословінню Високопресвященнішого Никодима митрополита Житомирського та Новоград-Волинського прибула чудотворна ікона Божої Матері "Колодіївська" якій складена окрема служба, акафіст який прочитали перед початком святкової літургії, та освячена вода перед її чудотворним образом.

Престольне свято в с. Мартинівка!

16.08.2018
Престольне свято в с. Мартинівка!

7 липня Православна церква відзначає день Різдва Честного Славного Пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна. Саме в цей день в селі Мартинівка Пулинського благочиння, своє престольне свято відзначала громада села, та прихожани ближніх сіл. Божественну літургію очолив в.о.благочинного ієр. Андрій Фатич, в співслужінні священиків Пулинського благочиння. З акафістом та водосвятним молебнем розпочалась літургія.

Зібрання духовенства смт.Пулини!

Зібрання духовенства смт.Пулини!

14 серпня в деня святкування мучеників Макавейських, в Свято-Різдво Богородичному храмі с.Івановичі відбулися збори Пулинського благочиння яке провів в.о.благочинного ієр. Андрій Фатич. На зборах розглядалися різні прихідські питання, та питання які піднімалися на єпархіальних зборах багочинних Житомирської єпархії.

Престольне свято єпархіального храму в честь праведного Никодима!

16.08.2018
Престольне свято єпархіального храму в честь праведного Никодима!

15 серпня 2018 року, в день події знайдення мощей святого праведного Никодима, таємного учня Христового, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив свято храмового Дня невеличкої церкви в честь однойменного угодника божого, що при Житомирському єпархіальному управлінні.

Митрополит Никодим очолив служіння святої літургії в Успенському арієрейському соборі!

14.08.2018

14 серпня 2018 року, у перший день Успенського посту та в день пам'яті семи мучеників Маккавеїв, у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі було відслужено святкову Божественну літургію. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

Зібрання благочинних єпархії

Зібрання благочинних єпархії

13 серпня 2018 року, у понеділок, в тронному залі Житомирського єпархіального управління відбулось щомісячне зібрання благочинних та керівників єпархіальних відділів.

Чотирнадцятого серпня у селі Слободищі було звершено святкове Богослужіння

Чотирнадцятого серпня у селі Слободищі було звершено святкове Богослужіння

Чотирнадцятого серпня, коли Православна Церква святкує Винесення Чесних Древ Хреста Господнього, віруючі села Слободища на чолі з настоятелем Свято-Миколаївської парафії ієромонахом Авелем (Войтенком) зібралися на святковий молебень, який очолив благочинний Бердичівського округу ієромонах Варфоломій (Бойков).