Священники Ружинського церковного округу приступили до таїнства сповіді.

16.12.2018
Священники Ружинського церковного округу приступили до таїнства сповіді.

13 грудня з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, в день пам'яті апостола Андрія Первозванного, священники Ружинського церковного округу приступили до таїнства сповіді. Прийняв покаяння духівник району ієромонах Єлеазар (Копчинський). Богослужіння очолив благочинний району прот. Богдан Бабич. Під час богослужіння підносились сугубі молитви та прохання за збереження єдності святого Православ’я та за мир в Україні. В цей день з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, благочинний округу протоієрей Богдан Бабич звершив освячення накупольного Хреста, який буде прикрашати Свято- Миколаївський храм та оберігати славне селище Ружин. В своєму слові отець благочинний подякував настоятелю протоієрею Володимиру Бринзюку за його старанні труди та побажав, щоб Господь допоміг настоятелю, небайдужим людям та парафіянам в скорому часі завершити будівництво храму.

Зустріч священика з вихованцями школи-інтернату напередодні Дня Святого Миколая

Зустріч священика з вихованцями школи-інтернату напередодні Дня Святого Миколая

У неділю, 16-го грудня, благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору ієромонах Варфоломій (Бойков) зустрівся з вихованцями КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат». У передсвятковий час, напередодні Дня Святого Миколая, до дітей також завітала вчитель Недільної школи Юлія Омельчук.

Сповідь Новоград-Волинського округу.

Сповідь Новоград-Волинського округу.

13 грудня в день пам'яті апостола Андрія Первозванного в Свято-Миколаївському храмі м. Новограда-Волинського відбулася загальна сповідь священиків округу. Сповідь прийняв та очолив служіння Божественної літургії благочинний округу прот.Стефан Маркевич. По закінченні служби о.Стефан привітав священиків та їх дружин з прийнятими Таїнствами.Окремо благочинний висловив слова привітання для настоятеля храму прот.Андрія Ганченка, який відзначає день Ангела. Іменнинику було проголошено многоліття.

Недільну літургію митрополит Никодим звершив у Свято-Успенському архієрейському соборі!

16.12.2018

16 грудня 2018 року, у Неділю 29-ту після свята Трійці, у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира відбулось дві недільних Божественних літургії.

ДОБРОТИ СВІЧА ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ВІД СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОГО ХРАМУ ДЛЯ АТО

ДОБРОТИ СВІЧА ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ВІД СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОГО ХРАМУ ДЛЯ АТО

Доброта – це вічний людський скарб. Крім доброти, у світі є й інші людські почуття, вічні цінності людини: любов, повага, чесність, милосердя, взаємодопомога. Їх не придбаєш у магазині, їх ні в кого не позичиш, їх просто можна виховати і виростити в собі. Кожному під силу навчитися бути добрим, людяним, милосердним.

Чуднів. Митрополит Никодим очолив літургію у Свято-Різдво-Богородичному храмі та привітав настоятеля із Днем Ангела!

13.12.2018

13 грудня 2018 року, в день пам'яті святого апостола Христового Андрія Первозванного, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив свій архіпастирський візит у Чуднівське благочиння Житомирської єпархії.

В ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ СВЯТИТЕЛЯ КЛИМЕНТА РИМСЬКОГО СВЯЩЕННИКИ ЧЕРНЯХІВСЬКОГО ОКРУГУ ПРИСТУПИЛИ ДО ТАЇНСТВА ПОКАЯННЯ.

11.12.2018

8 грудня, коли церква звершує пам'ять священномученика Климента Римського, благочинний Черняхівського округу архімандрит Климент (Пінчук), молитовно вшанував пам'ять свого небесного покровителя.

Сповідь духовенства Любарського округу.

10.12.2018
Сповідь духовенства Любарського округу.

8 грудня у Свято-Троїцькому храмі с. Пединки Любарського району відбулось загально-Церковне постове Богослужіння. На нього прибули священнослужителі всього району для того, щоб помолитись за Святою Літургією і розділити Божественну Євхаристію. Духовенство зустріли: настоятель протоіерей Іван Гаврилів, вихованці недільної школи та адміністрація сільської ради. Піст це іще одна нагода поглянути на свої життєві кроки та принести і своє покаяння перед Богом.

Православні віруючі Бердичева зустріли чудотворну ікону Божої Матері «Віднайдення загиблих»

10.12.2018

З благословення Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима восьмого грудня до Бердичева прибула чудотворна ікона Божої Матері «Віднайдення загиблих» («Взысканїє погибшихъ»). Духовенство та православні віруючі зустріли святиню біля Свято-Миколаївського собору.

Духовенство Коростишівського округу приступило до таїнства Покаяння.

10.12.2018
Духовенство Коростишівського округу приступило до таїнства Покаяння.

По благословінню Високопреосвященнішого митрополита Никодима, у день шанування ікони Божої Матері "Знамення" духовенство Коростишівського округу приступило до таїнства Покаяння.