Митрополит Никодим очолив літургію в урочищі Кип'яче!

Митрополит Никодим очолив літургію в урочищі Кип'яче!

15 жовтня 2018 року, свята Православна Церква молитовно відзначає день пам'яті святих священомученика Киприяна та мучениці Іустини. В цей день митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив урочисту Божественну літургію в обителі на честь Афонської ікони Божої Матері, що в урочищі Кип'яче.

Збори Новоград-Волинського округу.

14.10.2018
Збори Новоград-Волинського округу.

10 вересня в Свято-Преображенському храмі відбулися загальні збори Новоград-Волинського округу. Головуючий на зібранні благочинний округу прот.Стефан Маркевич передав усі вказівки та побажання правлячого єпархією митрополита Никодима від останніх вересневих зборів. Зокрема, о.Стефан подякував священикам за участь у Хресній ході та соборній Літургії,приуроченій до дня пам'яті Подольської ікони Богородиці.Також розглядалися інші загальноцерковні питання.

Свято-Покровський храм м. Житомира. Престольне свято із архієрейським богослужінням!

14.10.2018

14 жовтня 2018 року, Українська Православна Церква відзначає 20-ту Неділю після П'ятидесятниці. Цьогоріч у цей день співпало також торжество на честь шанованого в Україні свята - Покрови Пресвятої Діви Богородиці.

Свято-Іоанно-Богословський храм с. Скраглівки відсвяткував престольний празник!

13.10.2018
Свято-Іоанно-Богословський храм с. Скраглівки відсвяткував престольний празник!

У день пам’яті Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова храм села Скраглівки відзначив престольний празник. Старовинна церква з давньою історією зібрала велику кількість віруючих, які з’їхалися на святкове Богослужінні з різних куточків землі Бердичівської.

Храмове свято! Коростишівське благочиння с.Мінійки.

Храмове свято! Коростишівське благочиння с.Мінійки.

Сьогодні наша Православна Церква святкує день пам`яті святого апостола і євангелиста Іоанна Богослова.

Архієрейська літургія у Косьмо-Даміанівському храмі с. Токарів!

Архієрейська літургія у Косьмо-Даміанівському храмі с. Токарів!

9 жовтня 2018 року, в день пам'яті святого апостола Христового і євангелиста Іоанна Богослова митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідуючи Новоград-Волинське благочиння єпархії очолив звершення святкової літургії в селищі Токарів, що на окраїні району.

Священик привітав жителів с. Скаківки з 425-м ювілеєм села!

Священик привітав жителів с. Скаківки з 425-м ювілеєм села!

Шостого жовтня, теплої осінньої суботи, село Скаківка відзначило свій ювілей. На свято завітали численні гості, настоятель храму Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова ієрей Євген Дзядух приєднався до теплих поздоровлень.

Новогуйвинське. Митрополича літургія з нагоди храмового свята!

Новогуйвинське. Митрополича літургія з нагоди храмового свята!

8 жовтня 2018 року, в день пам'яті святого преподобного Сергія ігумена Радонежського, своє Престольне свято урочисто відзначив однойменний храм у містечку Новогуйвинське, що поблизу Житомира.

Літургія Неділі 19-ї після П'ятидесятниці!

07.10.2018
Літургія Неділі 19-ї після П'ятидесятниці!

7 жовтня 2018 року, у Неділю 19-ту після П'ятидесятниці у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась святкова воскресна літургія. Богослужіння у співслужінні духовенства храму очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

07.10.2018

1 жовтня 2018 року розпочала роботу ХV Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів та організацій у справах молоді Української Православної Церкви. Конференція проходила в селищі Лазурному і тривала 4 дні. Загальна кількість учасників склала понад 100 чоловік.