Архієпископ Никодим очолив недільне богослужіння у кафедральному соборі обласного центру.

08.09.2013

8 вересня 2013 року, у день вшанування "Володимирської" ікони Божої Матері, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира відбулося урочисте богослужіння.

Очолив молитву, керуючий архієрей, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Попільнянського району прот. Петро Лис, а також священство собору. Під час Божественної літургії особливі молитви та прохання піднімалися за Богом хранимий град Житомир, котрому нині виповнилось 1129 років. Після читання євангельського зачала клірик собору, прот. Сергій Грицаюк виголосив повчальне слово проповіді.

За богослужінням архієпископ Никодим рукоположив у сан ієрея студента 3-го курсу Волинської духовної семінарії, диякона Віктора Голубовського. Традиційно літургія цього недільного дня завершилася молебнем.

Правлячий архіпастир привітав богомольців із воскресним днем, наголосив і закликав частіше відвідувати дім Божий, приводити молодь та діточок. Причасників Владика привітав із прийняттям святих Христових Таїн, побажав щоб послужили в зцілення душі і тіла.