Архієпископ Никодим привітав керуючого Білоцерківською єпархією із днем тезоіменитства.

29.06.2013

28 червня 2013 року, пам'ять блаженного Августина, єпископа Іппонійського. У Спасо-Преображенському кафедральному соборі в м. Білій Церкві відбулося святкове Богослужіння з нагоди дня тезоімеництва керуючого єпархією, архієпископа Білоцерківського і Богуславського Августина.

Божественну літургію очолив Керуючий справами УПЦ Високопреосвященніший митрополит Бориспільський Антоній. Йому співслужили: Високопреосвященніші митрополити і архієпископи: Тернопільський і Кременецький Сергій, Миколаївський і Очаківський Питирим, Хустський і Виноградівський Марк, Луганський і Алчевський Митрофан, Білоцерківський і Богуславський Августин, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим; Преосвященніші єпископи: Сєверодонецький і Старобільський Никодим, Бердянський і Приморський Єфрем, а також благочинні і духовенство єпархії та гості з інших єпархій.

Богослужіння супроводжувалося чудовим співом архієрейського хору Спасо-Преображенського кафедрального собору у м. Білій Церкві під керівництвом протоієрея Сергія Маркевича.

Після літургії проспівали тропарі, кондаки та величання Пятидесятниці і святителю Августину, молитву, якому виголосив митрополит Антоній. Потім прозвучало уставне многоліття.

Далі митрополит Антоній привітав від імені Блаженнішого Митрополита Володимира та від себе особисто імениника, побажавши йому Божої допомоги і надалі так же ревно і успішно звершувати архіпастирське служіння на благо нашої Святої Церкви, Батьківщини і боголюбивого українського народу, а також подарував святу панагію.

У відповідь архієпископ Августин подякував митрополиту Антонію за участь у Богослужінні, яке він очолив, за теплі вітання і добрі побажання та подарував йому дорожню іконку, зауваживши, що владиці митрополиту доводиться багато подорожувати. Правлячий архієрей також подякував архієреям-гостям, духовенству, парафіянам собору та всім гостям, що молитовно і духовно розділили з ним радість свята.

Владика Никодим вітаючи винуватця свята, архієпископа Августина із тезоіменитством побажав миру, злагоди, духовних і фізичних сил та Божої помочі на нелегкій архіпастирській ниві, а також вручив ікону Божої Матері.

Прес-служба Білоцерківської єпархії.