Архієпископ Никодим привітав керуючого Уманською єпархією із днем народження!

15.01.2014

14 січня 2014 року, Православна Церква відзначає два великих свята: Обрізання Господнє та пам'ять святителя Василія Великого. Цього дня архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Уманську єпархію і взяв участь в урочистостях з нагоди дня народження правлячого архієрея, архієпископа Пантелеймона.

На свято в Уманську єпархію також прибув Високопреосвященнійший Іонафан, архієпископ Тульчинський і Брацлавський.

Божественна літургія розпочалась о 9 годині. Літургію очолив Високопреосвященійший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський.

За богослужінням співав архієрейський хор Свято-Миколаївського собору під керівництвом регента Ніни Шарій і величні богослужбові піснеспіви заповнювали душу молільників, відвертали від земної суєти, своїх думок, залишалась лише одна молитва до Господа.

Після Великого входу була звершена священицька хіротонія. По закінченні літургії був відслужений святковий молебень. З вітальним словом до Владики Пантелеімона звернувся Владика Никодим, побажавши владиці здоров’я, миру душевного і допомоги Божої в архіпастирських трудах. Згодом всі присутні, починаючи з священиків, вітали Владику зі святами.

На свято також завітав міський голова Юрій Іванович Бодров. Закінчилося святкове богослужіння архієрейською трапезою.

За інформацією Уманської єпархії.

Фото: прес-служба Житомирської єпархії.

Архієпископ Никодим привітав керуючого Уманською єпархією із днем народження!