Архієпископ Никодим взяв участь у богослужінні з нагоди Дня Ангела керуючого Криворізькою єпархією.

12.02.2014

10 лютого 2014 року, в день пам'яті святого преподобного Євфрема Печерського, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Криворізьку єпархію та взяв участь у торжествах, зокрема святковій Всенічный та Божественній лытургії, з нагоди Дня Ангела керуючого архіпастиря, архієпископа Криворізького і Нікопольського Єфрема.

Урочисту Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривий Ріг очолив намісник Києво-Печерської Лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Разом розділити радість Божественної Євхаристії та привітати собрата-архіпастиря прибули ієрархи УПЦ.

Після завершення подячного молебня Владика Єфрем прийняв святкові вітання від імені Предстоятеля УПЦ, архієреїв, представників влади та вірян.