Архієпископ Никодим взяв участь у святковому Богослужінні з Предстоятелем Польської Православної Церкви.

14.09.2012

13 вересня 2012 року, напередодні дня пам'яті преподобного Симеона Стовпника, у Свято-Георгіївському Городницькому чоловічому ставропігійному монастирі було звершено святкове Всенічне бдіння, котре очолив Предстоятель Польської Православної Церкви - Блаженніший Митрополит Савва.

Його Блаженству співслужили: архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор, архієпископ Городницький Олександр, духовенство обителі, священство Житомирської єпархії та приїждже духовенство.

Делегація Житомирської єпархії на чолі з Владикою Никодимом привітала Блаженнішого Митрополита із перебуванням на Україні і зокрема на Житомирській землі, а також із святом святого преподобного Симеона Стовпника, побажавши міцного здоров'я, крепості та духовної радості.