Архієпископ Никодим взяв участь у святкуванні 110-річчя від освячення головного собору Свято-Георгіївської Городницької обителі.

07.05.2013

6 травня 2013 року, в день пам'яті святого великомученика Георгія Побідоносця, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський взяв участь в урочистостях з нагоди святкування престольного свята та 110-річчя від освячення головного собору Городницького Свято-Георгієвського ставропігійного чоловічого монастиря.

Святу Божественну літургію, цього пам'ятного та нарочитого дня очолив Високопреосвященніший Володимир, митрополит Почаївський. Окрім Житомирського архіпастиря, Владиці митрополиту співслужили: намісник обителі - архієпископ Городницький Олександр, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Антоній, насельники монастиря та гості у священному сані.

Після завершення богослужіння від усіх архіпастирів, із братською любов'ю та теплом, митрополит Володимир привітав Владику Олександра, ігуменю Зою, насельників та насельниць обителі, а також вірян і гостей із торжеством.