Архієпископ Никодим взяв участь у засіданні регіональної комісії з питань захисту суспільної моралі у Житомирській області.

14.12.2012

У середу, 12 грудня, в приміщенні прес-центру Житомирської обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань захисту суспільної моралі у Житомирській області.

Зібрання очолив заступник голови обласної державної адміністрації, голова регіональної комісії з питань захисту суспільної моралі у Житомирькій області Балюрко Віктор Степанович, а також заступник голови обласної ради Михайло Чигир.

На засідання був запрошений керуючий Житомирською єпархією Високопреосвященнійший архієпископ Никодим. Владику супроводжував керівник єпархіального відділу релігійної освіти і катехізації, сім’ї та молоді протоієрей Валентин Мороз.

Проблема бездуховності і низького рівня суспільної моралі - це справа не лише тих, хто цю проблему вивчає. Тому, архієпископ Никодим в своєму виступі наголосив на необхідності прояву активної громадянської позиції з боку всієї громади в захисті суспільної моралі.

На засіданні комісії було обговорено стан культурно-духовного життя області, ряд аспектів співпраці релігійних організацій з органами влади та з громадськими організаціями.

Наостанок, спільними зусиллями, було окреслено шляхи подальшої співпраці в утвердженні високих морально-етичних цінностей та надано практичні рекомендації, які будуть корисні у подальшій співпраці у сфері відносин Церкви і держави.

Протоієрей Валентин Мороз.