Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський привітав з ювілеєм Героя України Володимира Дідківського

08.11.2013

7 листопада свій 60-річний ювілей відзначав Герой України Володимир Олександрович Дідківський – директор приватної агрофірми «Єрчики», що в Попільнянському районі.

На урочистості з цієї нагоди, які відбувалися в районному будинку культури, були запрошені представники влади – голова облдержадміністрації Сергій Рижук і голова обласної ради Йосип Запаловський та керівники місцевої влади, п’ять Героїв України з різних областей, чимало керівників виробничих структур району та області і, звісно ж, правлячий архієрей Житомирської єпархії Високопреосвященніший Владика Никодим – архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Вітаючи ювіляра, Владика Никодим з особливою теплотою говорив про добрі справи хлібороба і сіяча, бажав здоров’я і успіхів у праці, гараздів у сім’ї та Божого благословіння. Від імені предстоятеля Української Православної церкви – Митрополита Київського і всієї України блаженнійшого Володимира Високопреосвященніший Владика вручив хліборобу ювілейний орден на честь 1025-річчя Хрещення Русі і благословив його іменною іконою.

Володимир Олександрович Дідківський особистість непересічна. Звичайна сільська людина, що своїми стараннями і наполегливість добилася визнання і слави державного рівня. Здобувши професію зоотехніка, а згодом і агронома,він успішно закінчив аспірантуру і став кандидатом сільськогосподарських наук, паралельно втілюючи свої знання у реальні справи спершу у радгоспі «Попільнянський», де працював головним зоотехніком, а згодом і на посаді директора сільгосппідприємства в селі «Єрчики».

За самовіддану і наполегливу працю Володимир Олександрович має чимало відзнак, найголовніша з яких, звісно ж, звання Героя України. Та, не зважаючи на найвищі титули, він залишився простим і скромним, доступним і небайдужим до ближніх, словом, людиною з найкращими її якостями.

Займаючись виробництвом, Володимир Олександрович є й щедрим меценатом – він постійно жертвує кошти на підтримку і розвиток медицини, культури, підтримку малозабезпечених верств населення, розбудову храмів.

– Якщо людина звертається за допомогою, - говорить Володимир Олександрович, - значить потрапила у безвихідь: як тут не допомогти?

Нині Герой України допомагає у будівництві Свято-Троїцького храм у селі Жовтневе, де проживає.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський привітав з ювілеєм Героя України mВолодимира Дідківського