Архіпастирське вінчування на Любарщині.

22.01.2014

21 січня 2014 року, у вівторок, благодійний різдвяний вечір колядок та вінчування відбувся урочисто у Любарському благочинні. Захід зібрав у районному Будинку Культури декілька сотень людей та гостей. Завітали на свято і поважні гості, серед яких керуючий Житомирською єпархією, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, та представники світської влади.

Своїми різдвяними привітаннями та побажаннями Владика Никодим урочисто відкрив благодійний вечір, а продовжили та наповнили його піснеспівами та колядками різні колективи та хори усіх парафій благочиння.

Присутні на різдвяному святі полинули у атмосферу вінчувань та на мить перенеслись у ті древні часи народження Богомладенця Ісуса Христа. Вже як традиція, завершився вечір відпочинку спільною колядою.

Архіпастирське вінчування на Любарщині.