Архіпастирський візит у Станишівку.

06.11.2013

4 листопада 2013 року, Свята Христова Православна Церква урочисто вшановує Молитвенницю та Заступницю роду людського - Пресвяту Діву Богородицю у Її чудотворному образі "Казанська".

Казанська чудотворна ікона Божої Матері – одна із найпрославленіших чудотворних ікон у всьому православному світі. Явилася вона ще у 1579 році під час царювання Іоана Васильовича IV, при Московському митрополиті Антонії та Казанському архиєпископі Єремії, для укріплення віри Христової серед магометан, які населяли Казанське царство, в місті Казань.

Цього святкового дня його Високопреосвященство, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із святительською молитвою відвідав селище Станишівку, що неподалік міста Житомира та звершив святу Божественну літургію у місцевому Свято-Миколаївському храмі. Владику тепло зустріло духовенство і прихожани церкви, традиційно піднесли пахучий коровай та вручили квіти.

За богослужінням керуючому архієрею співслужили: благочинний Житомирського районного округу прот. Богдан Лядобрук, благочинний Баранівського округу прот. Роман Клим, настоятель Свято-Миколаївського храму прот. Орест Семотюк, священство району та інші.

Після завершення святої Євхаристії був звершений урочистий хресний хід навколо храму, під час якого прочитали на чотири сторони церкви Євангеліє. На паперті храму Владика Никодим привітав всіх присутніх зі святом і виголосив напутнє слово проповіді.

Привітними та щирими дитячими віршиками здивували всіх присутніх дітки із недільної школи. Владика за старання вручив дітям солодощі та посібники для учнів воскресних шкіл.

Настоятель парафії, отець Орест висловив щирі слова подяки архієпископу Никодиму та на пам'ятну згадку вручив фотопортрет із святительського служіння Владики. Насамкінець архіпастир преподав своє благословіння і кожному вручив іконку святого священномученика Павла Житомирського.

Після завершення святкувань у Станишівці Владика Никодим відвідав будівництво храму в Озерному.

Архіпастирський візит у Станишівку.