Батьківська поминальна субота

14.03.2013

9 березня у храмах Новоград-Волинського Троїцького округу були звершені поминальні служби. По благословенню архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима пожертви, принесені прихожанами Свято-Троїцького кафедрального собору та церкви Святих Царських мучеників і страстотерпців, були рознесені по домівках багатодітних, малозабезпечених, неблагополучних родин, одиноких людей похилого віку, дітей хворих на ДЦП.

Активісти молодіжного клубу активного покоління „NIKA” та вихованці недільної школи собору таку Богоугодну справу виконують з радістю. Незважаючи на холодну погоду молодь зібралася на церковному подвір’ї та отримавши 31 пакет з продуктами рознесли по заздалегідь запланованих адресах.

Слова вдячності почули та сльози радості побачили наші молоді прихожани на обличчях людей, які були раді дитячому спілкуванню та турботі Церкви.

Активіст клубу „NIKA” сказав: „Рознесення продуктів після поминальної служби для нас є традиційним, але кожного разу заздалегідь підготовлений список доповнюється новими адресами. Сьогодні ми відвідали одиноку 76-річну бабусю, яка виховує двох маленьких внучат круглих сиріт - Оксану та Аліну. Дівчатка злякано спостерігали за нами, а бабуся подякувавши розповіла, що їй радили звернутися за допомогою до Церкви, але вона соромилася. Нам стало тепло і радісно на душі, від того, що наша допомога тут дуже потрібна ”.

Отже, робити добрі справи, допомагати тим, хто так цього потребує, зовсім неважко, а навпаки, приємно.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького округу.

Батьківська поминальна субота