Батьківські збори у недільній школі.

04.02.2013

31 січня 2013 року, у недільній школі, що діє при Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира, під головуванням духівника установи, ієрея Миколая Синюка та за участі вчителів було проведено батьківські збори.

Отець Миколай розповів батькам про діяльність школи протягом останніх місяців, зокрема протягом Різдвяного періоду, поділився планами на майбутнє.

У суботу, 2 лютого, в Спасо-Преображенському соборі була відправлена Божественна літургія, більшу половину якої оспівували вихованці воскресної школи. Очолив Євхаристію духівник установи ієрей Миколай Синюк. Під час богослужіння дітки приступили до сповіді та причастилися.

Після завершення молитви отець Миколай привітав вихованців школи із прийнятям Святих Христових Таїн, побажав крепості, сили та наснаги у навчанні.

Батьківські збори у недільній школі.