Благодійний вечір колядок у Червоноармійську

19.01.2014

16 січня 2014 року, з благословыння архієпископа Житомирського і Новоград–Волинського Никодима, в районному Будинку Культури, що в смт. Червоноармійськ відбувся благодійний вечір колядок.

Участь у заході взяли голова райдержадміністрації С.Й.Карпінський, голова районної ради А.П.Липко, заступник голови райдержадміністрації Р.Г.Тичина, селищний голова О.С. Гаврилюк та інші керівники установ та організацій району.

До присутніх звернувся благочинний Черняхівсько-Червоноармійського округу архімандрит Климент (Пінчук), який зазначив: «вже третій рік поспіль у нашій області та по районах проходять благодійні вечори колядок. Традицію започаткувала Житомирська єпархія Української Православної Церкви. Під час концертів збирають гроші на оздоровлення дітей-сиріт.

У 2013 році на благодійних вечорах колядок по області було зібрано 70 тис. грн. На відпочинок та оздоровлення 40 дітей влітку використали 90 тис. грн. Залучали на ці цілі й інші кошти та пожертвування від меценатів.

Дітей оздоровлюють у таборі із символічною назвою «Стежинка до Бога» в селі Дениші. Цей заклад відрізняється від інших лише тим, що разом із вихователями із дітками спілкуються священнослужителі. З малих років дітей навчають творити добро, як роблять це для них інші, залишаючи кошти у скриньках на благодійних вечорах колядок. У санаторії малеча оздоровлюється фізично та духовно»

Далі на сцені, своїми колядками та піснями вінчували та радували присутніх діти недільних шкіл, дорослі колективи з храмів благочиння: Свято-Михайлівського с.Соколів, Іоана Богослова с. Ясна Поляна, Пресвятої Богородиці с. Івановичі, Свято-Покровського с.Курне, Святої Параскеви с. Стрибіж, Свято-Миколаївського смт. Червоноармійськ, рівноапостольської Марії Магдалини с. Великий Луг, Свято–Покровського с.Колодіївка, Свято-Параскевського с.Чернявка.

По закінченні свята керівники району подякували за гарний захід, побажали всім здійснення нових задумів у новому році, добробуту та достатку. Благочинний закликав громаду району до спільних добрих справ, благодійності та єдності, побажав усім злагоди, милості та благості Божої.

Приємний вечір поєднав усіх у благодійності, спільній коляді та прославленні величного свята Різдва Христового та завершився спільною колядкою.

Прес-служба Черняхівсько-Червоноармійського благочиння.

Благодійний вечір колядок у Червоноармійську