Благословіння на навчання у Свято–Троїцькому храмі смт. Любар.

24.08.2013

Кроки, які починає людина, пов’язані з постійним навчанням. Дитина, яка починає навчатись та пізнавати життя, як ніхто інший потребує всецілої підтримки Божої.Благословіння на навчання у Свято–Троїцькому храмі смт. Любар. Все, що зароджується в душі дитини потім проявляється в її житті, оберегти цю тендітну душу в період пізнання світу є прямий обов’язок Церкви. Формування духовної особистості починається із перших кроків зроблених дитиною до найцінніших тайн Божих - Тіла і Крові Господніх.

18 серпня Свято–Троїцький храм радо прийняв наймолодших християн нашого містечка, які прийшли доторкнутися до святині і взяти благословіння на навчання. Настоятель храму протоієрей Микола іще раз підкреслив важливість такого кроку дітей, і допоміг їм через покаяння розпочати новий навчальний рік. По завершенні Божественної літургії відбувся молебень на навчання, під час якого, кожна дитина і отримала благословіння Боже на подальші кроки своїх навчань.

Прес-служба Любарського благочиння.

Благословіння на навчання у Свято–Троїцькому храмі смт. Любар.