Благословіння перед навчальним роком

01.09.2013

28 серпня християнський світ вшановує і молитвенно відзначає одне із найбільш шанованих Богородичних двунадесятих свят - Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії. І саме в цей благодатний день діти вже по добрій багаторічній традиції прийшли до Свято-Михайлівського храму с. Кам’яний Брід Коростишівського благочиння, щоб отримати благословення перед навчанням. Кожна дитина приступила до таїнства сповіді і причастилася Тіла і Крові Спасителя.

Після Божественної літургії був звершений молебен "Перед навчанням". Наприкінці настоятель храму протоієрей Михаїл Волосянський благословив всіх на новий навчальний рік, побажав дітям Божого благословення та успіхів у навчанні та подарував іконочки архистратига Михаїла.

Прес-служба Коростишівського благочиння.

Благословіння перед навчальним роком.