Чорнобиль. Престольне свято кафедрального собору зони відчуження!

02.08.2018

2 серпня 2018 року, Церква Христова молитовно звершує пам'ять угодника Божого святого пророка Ілії. Щорічно цього дня митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідує свою малу Батьківщину - Чорнобильську зону відчудження. Єдиний діючий храм Чорнобиля - це Свято-Іліїнський кафедральний собор на свято в честь пророка відзначає своє храмове торжество.

Цьогоріч богослужіння у храмі звершили шість архієреїв. Очолив молитву намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. На літургію зібрались місцеві жителі зони відчудження, а також чимало паломників, зокрема і віряни із Житомира.

Наприкінці богослужіння відбувся святковий хресний хід із читанням Євангелії та окропленням святою водою.

Насамкінець архіпастирі привітали присутніх із престольним святом та днем шанування пророка Божого Ілії.