День знань в с.Івановичі!

10.09.2018

3 вересня в селі Івановичі Пулинського району на день знань до місцевої школи на перший дзвоник та перший урок йшли дорослі та малі. В цей день до школярів завітав настоятель храму в селі Івановичі ієр.Андрій Фатич. Для першокласників це-перший дзвоник, сповнений радості, посмішки та веселим настроєм. Напередодні в місцевому храмі священник відслужив молебень на благословіння дітей до навчання та благословив іконками. На першому дзвонику, із уст священника пролунали настанови дітками і дорослим щоб були послушні, добрі один до одного та слухались вчителів і батьків. На духовну пам"ятку отець Андрій подарував ікону в шкільний клас. Побажав усім миру, любові до ближнього, та Божого Благословіння!

Прес-служба Пулинського благочиння.