Діти причастилися святих Христових Таїн.

13.04.2013

13 квітня, у 4-ту суботу Великого посту, свята Православна Церква звершує поминання померлих православних християн, тим самим виконуючи Господню заповідь про любов до ближніх, адже у Бога нема мертвих а усі живі.

Ми, що живем на землі, можем прибігти до таїнства сповіді та покаятись у гріхах, а вони не мають такої змоги, але Господь дав нам можливість молитись за них, щоб по наших молитвах прощалися їм гріхи. У храмі першомученика Стефана, с. Парипси Попільнянського благочиння, була звершена Божественна літургія, на якій вихованці недільної школи, що діє при храмі вперше приступили до таїнств сповіді і причастя.

По завершенні літургії настоятель храму, протоієрей Андрій Гороцюк привітав діток із прийняттям святого причастя.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Діти причастилися святих Христових Таїн.