Дитячий майданчик на території собору.

01.08.2012

Дитячий майданчик на території собору.Дитячий майданчик на території собору.

27 липня в м.Новограді-Волинському розпочалося святкування Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». Серед поважних гостей був наш земляк Голова Верховної Ради України Володимир Михайлович Литвин. У відкритті свята взяв участь архієпископ Городницький Олександр та благочинний Новоград-Волинського округу протоієрей Валентин Мороз.

Другого дня в урочистостях від духовенства взяли участь благочинні Новоград-Волинського Троїцького та Преображенського округів.

Дитячий майданчик на території собору.Дитячий майданчик на території собору.

28 липня на подвір’ї Свято-Троїцького кафедрального собору було по особливому галасливо. Лунали голоси діточок, які разом зі своїми батьками прийшли, щоб взяти участь у відкритті нового дитячого майданчика.

З благословення керуючого Житомирською єпархією архієпископа Никодима дитячий ігровий майданчик було встановлено прямо на території собору. Благодійником виступив Фонд Володимира Литвина «Майбутнє полісся». Для урочистого відкриття дитячого майданчика прибув сам Володимир Михайлович.

Високого гостя зустріли діти з короваєм, квітами та теплими словами вітання. Протоієрей Валентин звершив чин освячення нової споруди та звернувся до присутніх зі словом, в якому нагадав присутнім, що собор активно займається соціальною роботою. Так, Дитячий майданчик на території собору.Дитячий майданчик на території собору.навесні, в м.Новограді-Волинському, по ініціативі православної громади, вже було споруджено один дитячий майданчик на території парафії Святих Царських мучеників і страстотерпців. В соборі виділена та обладнана спеціальна ігрова кімната для малюків. Батьки, приходячи до церкви, можуть спокійно залишити свою дитину у кімнаті, де за нею дбайливо доглянуть вихователі.

На завершення вітання благочинний привітав присутніх з днем хрещення Русі, а Володимира Михайловича з Днем небесного покровителя. Диякон, разом з кафедральним хором проголосили многолітня, до яких приєдналися всі гості і навіть діточки.

Тепер на території нашого храму дитячий гомін лунатиме не лише в години богослужінь. Що може бути краще?

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького округу.

Дитячий майданчик на території собору.