Друге престольне свято.

05.06.2013

3 червня, Православна Церква звершує пам'ять святих рівноапостольних царя Константина і матері його цариці Єлени. Саме цих угодників Божих особливо почитають в Хресто-Воздвиженській парафії с. Орепи Новоград-Волинського Преображенського округу, адже вони потрудилися віднайти Животворящий Хрест Господній. Цього дня святкову службу очолив благочинний Новоград-Волинського Преображенського округу прот. Стефан Маркевич в співслужінні священиків Преображенського та Троїцького округів.

Літургію молитовно оспівували два хори. Отець Стефан у проповіді окреслив рівноапостольні труди святих Константина і Єлени, провівши історичну паралель із сьогоденням. Вкінці служби настоятель храму прот. Сергій Валентюк подякував всім за спільну молитву та запросив на святкову трапезу.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

Друге престольне свято.