Духовенство Баранівського благочиння зібралося на чергові збори.

27.06.2012

22 червня 2012 року в м. Баранівка, в храмі Свято-Рождества Божої Матері, відбулось планове щомісячне зібрання духовенства. Очолили дане засідання: настоятель храму Свято-Рождества Божої Матері і благочинний Баранівського району протоієрей Георгій Дуднік та настоятель храму Успіння Божої Матері в смт. Першотравенськ і духівник благочиння протоієрей Василь Северин. Після єдиної сердечної молитви Святій Тріїці, священнослужителі приступили до обговорення основних питань порядку денного. Загалом на обговорення виносились слідуючі питання:

• Потрібно частіше звершувати Богослужіння, особливо саме тепер коли триває піст святих апостолів Петра і Павла.

• Велику увагу було приділено питанню молоді, а особливо дитячим церковно-недільним школам: тобто частіше проводити час з дітьми, тим самим гуртуючи православну молодь; вести християнські розмови відповідаючи на потаємні та цікаві питання згідно кожної вікової психологічної категорії; залучати дітей допомагати Церкві при якісній роботі добрих справ.

• Крім того було запропоновано священикам більше уваги приділяти своєму зовнішньому вигляду, тобто доглядати за собою відповідаючи святоотцівським нормам та виконувати канони згідно зовнішнього одягу.

• З наголошенням звучало питання стосовно ремонтно-реконструційних робіт на парафіях: священики повинні не тільки слідкувати за благоговійністю Богослужінь та за благочинністю храму, але й повинні долучати всі зусилля для ремонту церковних будівель; виділяти необхідні кошти на придбання церковної утварі першої необхідності.

• Також було обговорено дату наступного зібрання.

На завершення було проголошено вдячну молитву Господу Богу.

Прес-служба Баранівського округу.