22.02.2012
Духовна бесіда з правоохоронцями.

З благословення Преосвященнійшого єпископа Житомирського та Новоград-Волинського Никодима у Ружинському райвідділі міліції вперше відбулась зустріч священика благочиння з правоохоронцями.

Настоятель місцевого Свято-Параскевського храму священик Володимир Бринзюк під час духовно-просвітницької бесіди зауважив, що міліція і Церква певною мірою виконують схожі функції: кожен бореться зі злом у своїй сфері. Одні стоять на сторожі законів держави, інші бережуть людей від порушення Закону Божого. Однак ці речі взаємопов’язані: глибоко віруюча людина не буде вбивати, грабувати, ґвалтувати, брати хабарі чи порушувати інші закони. Тому обидві сторони мають бути зацікавлені у співпраці задля суспільного спокою та розвитку демократичної держави.
Духовна бесіда з правоохоронцями.
Під час бесіди священик розповів присутнім про важливість прийняття віри в Господа Бога, каяття за скоєні гріхи, про спасіння душі. Також він пояснив глибоке духовне значення свята Стрітення Господа Нашого Іісуса Христа, яке християни святкуватимуть 15 лютого.
Духовна бесіда з правоохоронцями.
Правоохоронці, в свою чергу, намагалися розібратися у питаннях церковних розколів, суті дотримання посту та висловили сподівання про подальші зустрічі. Очевидно, що такі бесіди, запаливши вогник Віри Христової у душах самих правоохоронців, допоможуть їм у служінні на благо суспільства.

На завершення зустрічі священик роздав працівникам райвідділу примірники газети «Православна Житомирщина» та іконки із зображенням покровительки нашого краю святої мучениці Параскеви.

Прес-служба Ружинського округу