Екскурсія для дітей-чорнобильців.

21.10.2013

На минулому тижні до стін Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Житомира завітала група паломників дітей-чорнобильців. Біля храму діток радо зустрів клірик храму, ієрей Миколай Синюк. Священик роздав юним паломникам просфорки та свічки.

Отець Миколай провів для дітей доволі цікаву екскурсію по собору, разом вони завітали до нижнього храму на честь святої преподобномучениці Анастасії Римлянині, побували на архієрейському хорі та дзвіниці, а найголовніше це послухали історію та приклонилися до святинь храму, зокрема і до мощей святого Павла Житомирського.

Також діти відвідали приміщення недільної школи, де мали змогу подивитися на чудові роботи вихованців закладу. Отець Миколай побажав усім міцного здоров'я, крепості, злагоди та духовного піднесення, а також благословив усіх.

Екскурсія для дітей-чорнобильців.