ГРЕЦІЯ. Архієпископ Никодим відвідав острів Корфу

27.12.2012

По благословінню Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, паломницька група Української Православної Церкви відвідала острів Корфу (Греція).

До складу групи війшли архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, Голова Синодального відділу соціального служіння і благодійності архідиякон Сергій Косовський, народний депутат Украіни Ігор Рибаков, представники Парламенту, директор Паломницького центру ВЗЦЗ УПЦ Володимир Теліженко, духовенство та вірні Української Православної Церкви.

26 грудня, Високопреосвященнішими Владиками та духовенством делегації було звершено Божественну літургію у храмі в ім’я святителя Спиридона Триміфунтського біля його святих мощей, які почивають у південному приділі храму.

Після відправи архіпастирі відслужили подячний молебень перед мощами святителя Спиридона та піднесли сугубі молитви за Українську державу, її боголюбивий народ та Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Інформаційне джерело: Офіційний веб-сайт УПЦ

ГРЕЦІЯ. Архієпископ Никодим відвідав острів Корфу.