Храм св. мученика Лонгіна Сотника, який знаходиться у виправній колонії №4 м. Житомира, відзначив своє престольне свято.

30.10.2013

29 жовтня храм св. мученика Лонгіна Сотника, який знаходиться у виправній колонії №4 м. Житомира, відзначив своє престольне свято. Розділити радість Євхаристії разом із засудженими прибули архімандрит Гавриїл (Вардаєв), та ієрей Роман Цукало.

О пів на одинадцяту розпочалася Божественна літургія. Більшість присутніх приступили до таїнств сповіді і причастя. Серед решти прохань була звершена молитва і за засновників цього святого храму, у тому числі прот. Парфенія Маркевича.

Після закінчення святкового богослужіння хорист Свято-Преображенського кафедрального собору Сергій, що не раз допомагав у проведенні служб у цьому храмі, пригостив усіх присутніх тортом та солодкою водою, що приємно порадувало усіх.

Наприкінці священики привітали начальника виправної колонії Терехова Сергія Миколайовича із минулим Днем його небесного покровителя Св. Сергія Радонежського і побажали Божої допомоги у його нелегкій праці.

Прес-служба Житомирського міського благочиння.