Храмове свято у Білилівці.

10.05.2013

В понеділок Світлої Седмиці, у день, коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять Великомученика Георгія Побідоносця, у Свято-Георгіївському храмі с. Білилівка Ружинського благочиння відбулося храмове свято.

Святкову Божественну літургію цього дня очолив благочинний Ружинського округу протоієрей Михаїл Маркевич, який є настоятелем храму. Співслужити о. Михаїлу прибули священики з Немиринців, Дерганівки, Топорів, а також вихованець і прихожанин Свято-Георгіївського храму диякон Олег Горбовський, що нині служить у Хрестовоздвиженському храмі м. Київ(Поділ). Решта священнослужителів округу окормляють дві парафії, тому не мали можливості прибути на богослужіння.

Під час Літургії парафіяни брали участь у Святих Христових Таїнствах, а іменинники приймали вітання.

По звершенні богослужіння настоятель храму о. Михаїл подякував духовенству за служіння та побажав духовних і тілесних сил, а також горіння у служінні Господу та парафії.
По тому отець Михаїл виголосив проповідь на тему Великої Пасхи і Великодніх свят.

«Христос воскресе из мертвых, смертию смерть поправ, и сущим во гробех живот даровав».

Прес-служба Ружинського благочиння.

Храмове свято у Білилівці.