Христосування з Архіпастирем.

06.05.2013

5 травня 2013 року, у недільний Великодній вечір, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено пасхальну Вечірню. За богослужінням молилося духовенство міста на чолі із керуючим єпархією, архієпископом Житомирським і Новоград-Волинським Никодимом.

Після завершення молитви відбулося традиційне христосування з архіпастирем. Від священства м. Житомира Владику привітав секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков). Із Великодніми побажаннями міцного здоров'я та довголіття архієпископа Никодима привітали клірики кафедрального собору на чолі із старшим священиком прот. Григорієм Рогальським.

Прихожани храму також підходили до Владики, вітали із Світлим Великоднем та обмінювались з архіпастирем крашанкою, як символом Воскресіння Христового.

Христосування з Архіпастирем.