Керуючий Житомирською єпархією взяв участь у Богослужінні та хіротонії намісника Свято-Пантелеімонівського Одеського чоловічого монастиря архімандрита Аркадія (Таранова) на єпископа Овідіопольського.

04.08.2012

Хіротонія намісника Свято-Пантелеімонівського Одеського чоловічого монастиря архімандрита Аркадія (Таранова).Хіротонія намісника Свято-Пантелеімонівського Одеського чоловічого монастиря архімандрита Аркадія (Таранова).

4 серпня, у день пам’яті рівноапостольної Марії Магдалини, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святковому Богослужінні, котре очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, у соборному храмі Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря, що у Феофанії.

Його Блаженству співслужили: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел; архієпископи Бориспільський Антоній – Керуючий справами УПЦ, Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Яготинський Серафим, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр – секретар Предстоятеля УПЦ; єпископи Білгород-Дністровський Олексій, Сумський і Охтирський Євлогій, Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон та Броварський Феодосій.

За Літургією собор архієреїв висвятив на єпископа Овідіопольського, вікарія Одеської єпархії, намісника Свято-Пантелеімонівського монастиря Одеси, архімандрита Аркадія (Таранова)(відповідно до рішення Священного Синоду Української Православної Церкви від 20 липня 2012 року, журнал № 68).

Наприкінці богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до нововисвяченого єпископа Аркадія зі словом настанови та вручив йому архієрейський жезл.

Інформаційне джерело: Офіційний веб-сайт УПЦ