Липне. Митрополит Никодим очолив літургію у Свято-Успенському храмі.

04.08.2018

4 серпня 2018 року, в день пам'яті святої рівноапостольної Марії Магдалини, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідуючи Любарське благочиння очолив служіння Божественної літургії у Свято-Успенському храмі селища Липно.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужив благочинний Любарського району протоієрей Миколай Шапіренко, настоятель храму протоієрей Іоанн Климюк та священослужителі Любарського благочиння.

На спільну архієрейську молитву зібралися місцеві прихожани та гості.

Наприкінці літургії митрополит Никодим привітав отця настоятеля із 50-річний ювілеєм від Дня народження, побажав постійної милості Божої, наснаги у трудах, крепості та сили у служінні. Його Високопреосвященство вручив протоієрею ікону святого великомученика та цілителя Пантелеймона.