Ми любимо святого Миколая!

22.12.2012

19 грудня, Свята Православна Церква вшановує день памяті святого чудотворця Миколая. Ми знаємо з життя святого, що ще за життя Він був великим угодником Божим, творив чудеса та допомогав бідним. Його молитвами і чудесами багато людей отримали зцілення і спасіння. Віруючі люди, а особливо діти, на свято святого Миколая мріють отримати чудесні подарунки.

В храмі Різдва Богородиці м. Баранівка, на свято св. Миколая храм був переповнений людьми. Благочинний Баранівського округу і настоятель храму, прот. Роман Клим, звершивши Божественну Літургію привітав вірян із святом та всім присутнім передав подарунки від святого Миколая. Церковні діти готувалися до цього свята завчасно вони підготовили малюночки, а також влаштували незабутне свято (співали пісеньки розказували віршики і ставили сценки) для святого Миколая, настоятеля та прихожан.

Прес-служба Баранівського благочиння.

Ми любимо святого Миколая!