Молебень для юних випускників військового інституту.

20.06.2013

20 червня 2013 року, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира було звершено урочистий подячний молебень для молодих фахівців і офіцерів, випускників Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова Національного авіаційного університету.

Святкове дійство звершив правлячий архіпастир, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Житомирського районного округу прот. Богдан Лядобрук та клірик кафедрального собору ієрей Миколай Синюк.

На молитві було присутнє керівництво військової установи, а саме: начальник інституту, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, генерал-майор Даник Юрій Григорович та інші.

Після завершення молебня юнні офіцери були окроплені святою водою. Владика Никодим, у своєму напутньому вітальному слові побажав випускникам успішності у майбутньому, мужності та крепості, а також Божого благословіння та допомоги у виконанні військового обов'язку.

У храмі молоді офіцери мали змогу приложитися до головних святинь, поставити свічку та щиро і сердечно помолитися.

Молебень для юних випускників військового інституту.