Молебень на початок нового навчального року.

02.09.2012

Молебень на початок нового навчального року.Молебень на початок нового навчального року.

Другого вересня після Божественної Літургії духовенство Свято-Миколаївського собору Бердичева звершило молебень на початок нового 2012 – 2013 навчального року.

«… збережи їх у православній вірі і у всякому благочесті та чистоті у всі дні життя їхнього, щоб вони досягли успіхів у розумінні та сповненні Заповідей Твоїх…»

У вересневий сонячний день до Свято-Миколаївського собору зійшлися прихожани. Серед них – діти різного віку, їхні батьки, вчителі і викладачі. Будь-яка добра справа починається з молитви. І на початку нового навчального року вихованці дитячих садочків, школярі та студенти прийшли до храму, щоб отримати благословення на успішне пізнання науки і через щире покаяння, причастя і спільну молитву наблизитися до спасіння. Багато юних бердичівлян причастилися Святих Христових Тайн. Благоговійно прийнявши Святі Дари, вони перебували у молитовному стані, зберігаючи душевний спокій…

На молебні священнослужителі просили у Бога благословення для дітей та вчителів на навчання, щоб Господь «милостиво споглянув на дітей оцих і послав у серця, розум та уста їхні духа премудрості, розуміння, благочестя і страху Свого, і просвітив їх світлом Свого богопізнання, і подав їм силу і міцність, щоб вони скоро сприйняли і швидко засвоїли настанови Божественного закону Його і всяке добре і корисне вчення, щоб збагачувались вони премудрістю та розумом і всіма добрими ділами на славу пресвятого Його імені, і щоб Він дарував їм здоров’я з довголіттям для утвердження і слави Церкви Своєї…»

Валя Новопишина прийшла до храму разом із бабусею. Маленька першокласниця дуже хвилювалася: «Прошу в Бога, щоб допоміг гарно вчитися, буду слухняною ученицею…» Денис Пеньов приїхав до Бердичева з Росії, незабаром він ходитиме на заняття до підготовчої групи. Його бабуся Людмила Володимирівна говорить: «Бути з Богом, любити ближнього – це виховує особистість християнина. Тільки з Богом можна долати труднощі, творити добро і бути по-справжньому щасливими.… Дуже важливо, що наш хлопчик сьогодні сповідався і причастився». Учениця недільної школи при Свято-Миколаївському соборі Аня Бодарацька радіє, що отримала благословення на новий навчальний рік: «Сподіваюся на Божу поміч...»
У молитовному піднесенні діти разом із батьками розходилися після Богослужіння… Нехай щира молитва буде їм опорою у навчанні, нехай зростають вони в мудрості та у Божій Благодаті!

Прес-служба Бердичівського благочиння.