На Різдво Божої Матері в Андрушівці святкували ювілейне свято.

25.09.2013

21 вересня, Свята Православна Церква святкує Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці та Приснодіви Марії. В цей день у головному храмі міста Андрушівка відбулося святкове богослужіння на честь престольного свята та 10-ти річного ювілею.

Під святкові дзвони чисельні парафіяни та гості міста збиралися на святкове богослужіння, яке розпочалося водосвятним молебнем. Святу Божественну Літургію очолив настоятель храму митрофорний протоієрей Миколай Климчук в співслужінні священиків Андрушівського благочиння.

По закінченню богослужіння з благословення правлячого архієрея Високопреосвященнійшого Никодима архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, отець Миколай нагородив, орденом святого великомученика Георгия Победоносця, заступника губернатора Житомирської області М.М. Олещенка.

У свою чергу Микола Миколаєвич висловив слова подяки та привітав настоятеля храму і вірян зі святом та ювілеєм. На святі також були присутні Голова Андрушівської райдержадміністрації Мазур Б.В., Голова Андрушівської міської ради Бойко В.І.

На заключення настоятель храму прот. Миколай Климчук щиро подякував духовенству, парафіянам та міській владі за вітання та спільну молитву.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

На Різдво Божої Матері в Андрушівці святкували ювілейне свято.